26/05/2026
Заповядайте да прекараме този неделен следобед заедно☀️
Какво ще правим на "Неделя следобед с Веси"❔️
Идеята е това да се превърне в поредица от срещи на различни теми, да създадем едно приятно пространство на споделеност, автентичност и грижа, за да живеем и да се чувстваме по-добре.
Тази неделя, 31.05, от 14:00-16:00 ще:
🗣 си поговорим на някои важни и актуални теми като благодарността, увереността, нагласата и уроците
✍️ направим равносветка за изминалите 6 месеца от годината и саморефлексия чрез писане
💭 споделяме, обсъждаме и учим
✨️ се презаредим и настроим за останалите 6 месеца от 2026та
👥 се свържем с други хора на нашата честота
🚶♀️раздвижим тялото по приятен начин
☕️ пием чай/кафе и ще хапнем нещо вкусно и полезно
🔎 и ако ви е интересно мога да ви споделя и за моите уроци и предизвикателства през изминалите 6 месеца
Това е моята идея, ако се припознаваш в нея, идвай заедно да сътворяваме един хубав живот😊
🎁 Като подарък за вашето доверие след събитието ще има възможност за безплатен личен разговор/консултация с мен, на избрана от вас тема - хранене, здраве, тренировки, mindset и т.н.
След събитието ще имаме време и просто да се насладим на компанията, да си поговорим и просто да бъдем.
Тази неделя, 31ви май от 14:00ч
Къде? 📍Студио OurSpace, София, бул. България 109, бизнес сграда Вертиго, етаж -1
Записването става на www.ourspace.bg или ми пиши на лично💛
Очаквам ви!