11/06/2022
Не се страхувам да си подстрижа косата (сега). Цял живот минах с дълга коса. Преди две години се реших на каре, във второто майчинство разбрах, че ходя с кок и изобщо не си усещах косата, нямах контакт с тях. Подстригах се, останах много доволна и за моя изненада косата ми порасна отново 😂. Подстригах се отново през април миналата година и за една година косата ми порасна с 15 см! Мисля, че не беше без ефекта от два курса витамини. Пих Wellness pack за жени два пъти - не само спасих косата си след две години кърмене, но и достигнах ново ниво на растеж 😂. За лятото витамини няма да пия, но ще взема курс на Подхранващ комплекс за коса & нокти
https://bg.oriflame.com/products/product?code=29706&store=606671
Много го хвалят момичетата. Не е калций! Това е комплекс от селен, цинк, аминокиселини, екстракт от ябълка, желязо и витамин С. Той е насочен специално към намаляване на косопада и растеж на нова коса 🙌