Na cestě k sobě

Na cestě k sobě Pomůžu vám pochopit, co vám tělo říká.
👉 skupinové vycházky
👉https://herohero.co/nacesteksobe

Vše co dělám je v připnutém příspěvku 👇

S kým se v neděli potkám?🌲Skupinka pohodových lidí (vždycky se perfektně poskládá 👍)🌲 Počasí akorát (vždycky čaruju a je...
05/06/2026

S kým se v neděli potkám?
🌲Skupinka pohodových lidí (vždycky se perfektně poskládá 👍)
🌲 Počasí akorát (vždycky čaruju a je pokaždé krásně 😉)
🌲 Pár hodin na (ne) obyčejném místě kde se dějí (ne) obyčejné věci

Víc info v kom entáři.

Už vím co a hledám jak 🙂.Největší léčení je, když nevíte, že je to léčení.Největší kouzlo se stane, když nevíte, že se k...
05/06/2026

Už vím co a hledám jak 🙂.

Největší léčení je, když nevíte, že je to léčení.

Největší kouzlo se stane, když nevíte, že se kouzlí.

Nejvíc se děje v tom "nic".

Až uchopím jak TO pojmenovat, jak TO poslat do světa, jak s TÍM být ve finanční rovnováze, pak to bude tanec 🙂💃.

Vím co umím.

Spíš - co se skrze mě, mou práci, mou přítomností uděje.

I proto budu mít měsíc volno. Nechci a nebudu nic vymýšlet. Nechám to dosednout a věřím, že mi přijde, jak TO srozumitelně předávat dál.

Taky jste byli ve fázi hledání darů, která se překlopila do fáze "jak-to-srozumitelně-předat-dál"?

Na fotce obsah balíčku, kdy naprosto přesně vím co ta žena potřebuje. Zároveň jedu ve stylu "my nesmíme ani naznačovat 😀" a prostě jen posílám s důvěrou, že i když čekala asi něco jiného, tohle je to, co má dostat.

Klíčů mám dost, dovolíte si v mé přítomnosti něco v sobě odemknout?Přikládám dlouhou, upřímnou a krásnou recenzi účastní...
05/06/2026

Klíčů mám dost, dovolíte si v mé přítomnosti něco v sobě odemknout?

Přikládám dlouhou, upřímnou a krásnou recenzi účastníka posledního víkendového pobytu 🙏.
Každému se uděje přesně to co má, na co je připraven. Já jsem klíčník, který to odemkne. Jen tím, že tam jsem. Držím prostor. Nic víc, nic míň. Přeji příjemné čtení a koho si to volá, v Událostech najdete všechny moje akce. Koho si volá celodenní individuální pouť, ať mi napíše zprávu pro víc informací.
🌲🌳🪾🪨💎🌊💦 🦅🦉

Zdeňce jsem nabídl recenzi společného víkendu, společného putování na cestě k sobě.

Známe se už roky a v minulosti už jsem od ní dostal například klíč, o kterém jsme společně přemýšleli, od čeho asi tak bude. Ale nechtěl jsem to s tím přemýšlením úplně překombinovat nebo jet na ten víkend a hledat tam na sílu něco, kde to není nebo jak to popsat.

Přijet na ten víkend s tím, že tenhle strom mi má něco říct, tenhle kámen mi má něco říct a jakoby se to snažit znásilnit ten víkend. Něco ve smyslu, tak já jsem tady a teď z toho něco vymáčknu, tady se něco dozvím zásadního. Nechtěl jsem tomu diktovat podmínky. Nechával jsem to tedy plynout, jak to dělá Zdeňka.

Ti lidé, co nemají přijet, tak nepřijedou a ti lidé, co mají přijet, tak naopak přijedou za všech okolností. Samo se jí to tak hezky skládá.

Nechával jsem to být, jen jsem měl v hlavě myšlenku, že nejspíš odjedu v sobotu večer, ale nevěděl jsem proč. A bylo zajímavé, že se to skutečně sehrálo, jak mělo.

Už když jsem přijížděl, tak jsem potkával na cestě srnky a pak jsem přijel na místo, kde jsme byli ubytovaní a tam to bylo samé paroží a samý vycpaný jelen a srnec a muflon a už to bylo pozoruhodné. Večer na mě pak všechna ta zvířata zírala. Jako by to už byla předzvěst toho, co se stalo potom. Já už jsem tu vysokou zvěř potkával dávno předtím, ale tady holt mělo přijít vyvrcholení, aniž bych to věděl.

Osobně jsem si myslel, že je rok koně, a tak se stane něco s koněm. A to je přesně takové to znásil.ování nebo snaha tomu něco podsouvat. Jo, je rok koně, svléknul jsem hada, zbavil jsem se nějaké staré kůže, nějakých starých věcí a teď si osedlám nějakého toho koně. A nakonec to bylo vlastně úplně jinak. Neměl jsem si koně osedlat, ale naopak ho pustit.

On totiž ten kůň, na kterém jsem už doteď jezdil, vlastně můj pracovní kůň, kterého jsem sedlal nějakých 15 let a dal mi opravdu hodně, tak v souvislosti s indiánským příslovím „jedeš-li na mrtvém koni, tak sesedni“ tak to byl přesně teď ten můj kůň. Kůň, kterému jsem vděčný za všechno, co jsem za posledních 15 let zažil a jaké peníze díky tomuto pracovnímu koni ke mně přišly a mohl jsem si díky nim splnit mnoho svých snů, tak z toho jsem naopak v tom lese sesednul a pustil jsem ho.

Podívali jsme se na sebe a opravdu to nebylo strojené, opravdu to tak bylo. Já jsem seděl se zavřenýma očima na kameni, který byl pokrytý mechem a najednou jsem dostal nápad, že ho budu hladit. Ten kámen prostě. Řeknete si, kámen s mechem budeš hladit? No to jsem úplný blázen. A pak jsem zjistil, že to vlastně není kámen s mechem, ale že sedím na jelenovi.

Místo toho koně přišel krásný jelen se zlatým parožím, tak jak už jsem je vídal všude kolem dřív a najednou jsem zamával tomu koni, byl volný, dal jsem mu svobodu běžet dál lesem. A místo něj, aniž bych to vůbec čekal, jsem najednou přesedlal na jelena, který mě teď veze. A byl to nádherný pocit. V tu chvíli jsem ucítil, že už je to jakoby vyřešeno a už jsem jen tak v klidu putoval lesem s ostatními.

A nakonec jsem teda odjížděl v tu sobotu večer. Ti, co tam byli, tak ví, že jsem nakonec musel odjet, protože pan majitel penzionu byl myslivec a zastřelil ten večer vysokou zvěř a přivezl tam srdce a pro mě by to bylo smutné, protože v tu chvíli zabil jakoby jednoho z nás prostě. Když jsem seděl na tom jelenovi. Takže proto já už jsem musel být pryč. Už jsem u toho nebyl, ale to srdce zase mělo dát něco dalšímu z účastníků toho víkendu. Prostě se to úplně dokonale sehrálo, jak mělo.

Kdybych to sám nezažil, tak tomu nevěřím, že se tohle může za doprovodu Zdeňky stát a bylo to krásné a moc za to děkuji.

Možná to není pro každého, leckdo si asi řekne že jsme třeba blázni, ale ono si to určitě své lidi najde.

Když je žák připraven, učitel se vždycky najde a toho, koho má tahle recenze oslovit, tak toho osloví a třeba se na cestu a nějaké to putování k sobě se Zdeňkou vydá a zažije třeba něco podobného.

Takže tolik asi moje recenze a já za to děkuji.

💚💚💚💚💚
Dovolím si ještě svůj pohled průvodce. Se skupinou jsme šli do lesa a já měla potřebuju sejít z cesty ke skupině balvanů. Každý si někoho doslova přitáhl a já se tam zula a provedla je asi 40 minutovou meditací. Částečně jsem cítila co se onomu účastníkovi děje i to, co vše bude následovat. Tím nemyslím ten den, ale následující měsíce a roky, ale si nechávám pro sebe. Slovy klasika: "My nesmíme ani naznačovat"😉.

Taky máte poslední dny pocit, že je něco na spadnutí? Jakoby se všechno poslední čeho se zuby nehty držíme už konečně mě...
04/06/2026

Taky máte poslední dny pocit, že je něco na spadnutí?

Jakoby se všechno poslední čeho se zuby nehty držíme už konečně mělo rozpadnout.

Abysme začali opravdu žít.

Nezůstane kámen na kameni.

Nečekám žádnou globální katastrofu, ale v každým z nás se takový malý tsunami a zemětřesení odehrává.

Mě dneska nakopla muzika. Vohulila jsem tu na celej panelák Divokýho Billa, zpívala (spíš křičela) a skákala. Do toho křičela "nas.rat"😁.

Není to nic konkrétního, jen cítím jak spousta nánosů ze mě musí odejít.

Jak je vám?

Návratky byla moje nejdražší podnikatelská zkušenost. Jakože mínusová 🫣.Je to jako bych napsala knihu a vydala vlastním ...
04/06/2026

Návratky byla moje nejdražší podnikatelská zkušenost. Jakože mínusová 🫣.

Je to jako bych napsala knihu a vydala vlastním nákladem 1000 ks. Finanční sebe.vražda.

Kdybych dneska cokoliv vydávala, jedině už formou předprodeje a tisk jen tolik kusů, kolik je zájemců.

No nic, jedeme dál 💃.

S akcí 1+1 zdarma a slevou 33% na celý nákup mi to sotva pokryje náklady na poštovné a přesto mi tu plno věcí zbývá.

Už přesně vím, jak s neprodanými věcmi naložím 😊. Každopádně 12.6. končím s touhle etapou života.

Loňské prázdniny jsem se skoro nedostala ven, až v osm večer jsem šla do Zásilkovny. Dcera mi měsíc v kuse pomáhala. Nechápu, že jsme to přežily.

A proč jsem se tak honila? Měla jsem radost, že jsem konečně nějak užitečná, že pomáhám, že mě lidi objevili.

Tak tudy moje cesta nevede 🫠.

A jsem moc vděčná, protože ta finanční hojnost mi umožnila odejít od manžela a neřešit jestli budu mít na jidlo a nájem.

Ale dlouhodobě se takhle štvát nedá.

"Začnete pomalu umírat,když necestujete, když nečtete,když neposloucháte zvukům života,pokud si sami sebe nevážíte.Začne...
04/06/2026

"Začnete pomalu umírat,
když necestujete, když nečtete,
když neposloucháte zvukům života,
pokud si sami sebe nevážíte.

Začnete pomalu umírat,
když zabijete svou sebeúctu,
když nenecháte druhé, aby vám pomohli.

Začnete pomalu umírat,
pokud se stanete otrokem svých zvyků,
kráčejíce každý den po stejné cestě...
pokud nezměníte svůj stereotyp,
pokud nenosíte jiné barvy
nebo nemluvíte s těmi, které neznáte.

Začnete pomalu umírat,
pokud se budete vyhýbat vášni
a jejím nespoutaným emocím,
těm, které způsobí, že se vaše oči budou lesknout
a vaše srdce bít rychleji.

Začnete pomalu umírat pokud nezměníte svůj život,
když nejste spokojeni se svou prací, svou láskou nebo vaším okolím.
Pokud neriskujete co je jisté pro nejistotu,
pokud nejdete za svým snem,
pokud si alespoň jednou za život
nedovolíte utéct od rozumné rady."

~ Pablo Neruda ~

Jak na silné energie posledních dní?Od pondělí jsou velké erupce na Slunci, jen během dneška čtyři.Píšete mi zase jak js...
03/06/2026

Jak na silné energie posledních dní?
Od pondělí jsou velké erupce na Slunci, jen během dneška čtyři.

Píšete mi zase jak jste rozsekaní🫣🫠.

Jak si pomoci?
🌞 Nepřetěžovat se, dělejte jen nezbytně nutné věci
🌞 Doplňujte elektrolyty
🌞 Běžte do přírody
🌞 Večer si dejte do lavoru himalájskou sůl a namočte si na 15 minut nohy
🌞 Dechové techniky - výdech delší než nádech nebo ómování
🌞 Můžete si dát ruce na bříško a opakovat mantru na obrázku
🌞 Co nejméně koukejte do obrazovek

Na mém Herohero najdete online kurz Tělo je kámoš kde je víc než 30 kratičkých technik na harmonizaci nervového systému.

Další najdete na mých kartičkách Návratkách, tištěných nebo v PDF. Od kazy dám do kom.entáře.

Jak se cítíte? Co vám pomáhá?

A nezapomeňte - NIKDY na to nejste sami.

A ještě bych přidala jedno moudro - i tohle jednou pomine 🌞.

Nastav si hranice. Přestaň v sobě dusit vztek. Projev svůj názor. Zvládneš každodenní výzvy.To je poselství pro ženu, kt...
03/06/2026

Nastav si hranice. Přestaň v sobě dusit vztek. Projev svůj názor. Zvládneš každodenní výzvy.

To je poselství pro ženu, která řeší nízký tlak.

Udělala jsem tři lahvičky navíc, koho si volá, napište komentář nebo zprávu.

Lahvička má 30 ml a obsahuje mandlový olej, kadidlo, rozmarýn, cypřiš, borovici a zázvor. Přidala jsem i kousek křišťálu.

Hodnota včetně poštovného (Balíkovna nebo Alzabox) je 666,-.

Stále můžete využít, že vám namíchám směs přímo na míru. Cena je 600,- až 800,- plus poštovné, záleží na složení a zahrnuje i konzultaci vašeho stavu.

Buď jak Luděk!Občas zavři a běž tam, kam tě to volá 👍.
03/06/2026

Buď jak Luděk!
Občas zavři a běž tam, kam tě to volá 👍.

Adresa

Louny

Otevírací doba

Pondělí 09:00 - 17:00
Úterý 09:00 - 17:00
Středa 09:00 - 17:00
Čtvrtek 09:00 - 17:00
Pátek 09:00 - 17:00

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Na cestě k sobě zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Sdílet