V šesti týdnech jsem onemocněla oboustrannou Bronchopneumonii bilat s nutností řízené ventilace. Důsledkem tohoto onemocnění a intenzivní péče, kdy mi byly podávány silné medikamenty nastala u mě těžká hypotonie, začala trpět epileptickými záchvaty , lehká mentální retardací a autistické rysy. Díky KLIM-THERAPY kterou jsem absolvovala v roce 2013 kde mě naučili k správné chůzi začaly být pokroky v
ýrazné.Tak se moji rodiče rozhodli o sběr víček na mou druhou KLIM-THERAPY. Sběrné místa:
Herna mraveniště u Botanické zahrady 4, Olomouc, denně (10 hod. - 19 hod. ), Květinářství u Penny market, ulice Rooseveltova 100 Olomouc po - pá (8 hod. - 18 hod.), Tabák u Penny marketu, ulice Rooseveltova 100, Olomouc, po - ne (8 hod. - 18 hod.), Vinotéka, ulice Schweitzerova - garáže, Olomouc po - ne (10 hod. - 19 hod.), Kadeřnický salon Hanka, ulice Čechova 3, Šternberk, po - pá (9 hod. -17 hod.), po a čt (14 hod. - 17 hod.), Billa, ulice Jeremiášova 486/1, Olomouc - Povel, Bazar u Vymazalů, Jana Vymazalová, ulice Smetanova č. 10, Přerov, (po - čt 9.00 hod. - 12.30 hod. a 13.30 hod. - 17 hod., pá do 16. 00 hod.), Restaurace u Bílého Černouška, ulice Rooseveltova 81, Olomouc (denně 16.00 hod. - 22.00 hod.), (denně) Jiřina Šišmová, účetní, 751 05 Kokory 173, tel. 776334615 jen po telefonické domluvě, dále MARIÁNSKÉ ÚDOLÍ u Olomouce, OBCHOD LEOVÁ (bývalý obchod pana Palacky), po-pá 5.30 hod. až 18.00 hod. Obchod HLUBOČKY - U PAJERA (denně) (další sběrné místa upřesníme).