08/06/2026
Sziasztok.
Ismét aktívabbá szeretném tenni a jógás oldalamat, hogy jobban követhető legyen hol és mikor tartok órákat.
Jelenleg hétfőnként tartok 18 órától jógát az Aranyhíd Központban.
Illetve amíg jó idők vannak, addig alkalmanként szeretnék hétvégén (főleg vasárnap) reggel 8-tól egy napindító jógát tartani.
A héten kivételesen szombati nap lesz az alkalom, ha valaki csatlakozna bátran jöjjön. Balatonszemes és Lelle között az András büfé melletti szabadstrandon lenne az első alkalom.
Szeretettel várlak!