19/12/2025
Kedves Vendégeink ❤️
Szavakkal nehéz leírni, mennyire hálásak vagyunk a rengeteg kedvességért, szeretetért és figyelmességért! 🥰
Büszkén mutatjuk meg azt a sok-sok csodás ajándékot, amit Tőletek kaptunk, minden egyes darab a szívünkhöz nőtt 🙏❤️
Őszintén hisszük, hogy nem sok szolgáltató mondhatja el magáról, hogy ilyen fantasztikus Vendégköre van, mint nekünk.
Mi azok közé tartozunk, akiknek nemcsak a munkáját, hanem a személyiségét is szeretik és elismerik, ezért különösen hálásak vagyunk Nektek💖
Velem még holnap találkozhattok a szalonban,
Nikolett Kiss-Tóth -tel pedig már csak az ünnepek között, annak, akinek még van időpontja szilveszteri pillára ✨💃🕺✨
Köszönjük, hogy vagytok nekünk! ❤️
Akikkel idén már nem találkozunk azoknak áldott, békés, boldog ünnepeket kívánunk szeretettel💞
🙏💞Jövőre veletek ugyanitt 💞🙏