18/10/2025
Rendszeresség? Igen👍
Az életben is-legyen szó sportról, tanulásról, munkáról vagy alvásról, a rendszeresség nagyon fontos a testi lelki egyensúly és a siker szempontjából.
Éves egy edzéstől ne várjuk, hogy izmaink fejlődni, szálkásodni fognak...
Bármibe fogunk, nagyon fontos, hogy az rendszeres legyen, ha változást szeretnénk elérni.
Így van ez a bőrünk ápolásával is.🌸🌸
Egyetlen kezelés is felfrissíti a bőrt, de igazán szép, tartós eredményeket csak rendszeres kezelésekkel érhetünk el.
Ez a rendszeresség lehetőséget ad a kozmetikusnak is arra , hogy észrevegyen bizonyos bőrelváltozásokat, pl akne, érzékenység, öregedés, extrém bőrszárazság, szeborreás dermatitisz, rozacea kezdeti stádiuma, melyek szépen kezelhetőek,karbantarthatóak, amennyiben még időben 'elcsípjük'.
Nem utolsósorban-a kezelés pihenés, relaxáció, feltöltődés, énidő.
Szeresd a bőröd🤍💚