05/10/2022
BB kremas. Asmeninis atsiliepimas. Pliusai ir minusai.🌟💃🌟
Pirmiausia pradėsiu nuo to, kad labai nemėgstu dažytis. Nes pasidažius visada jaučiuosi "purvina" ir atrodo, kad tas "špaklius" mane dusina! 😅 Tad, nuomonė tikrai subjektyvi ir nebūtinai sutaps su tų, kurios dažosi kas dien ir yra įpratusios. :)
Užsisakiau tris spalvas skirtas vidutinio tamsumo odai. Mano TIP TOP spalva yra SAND. Tačiau visos trys gražiai prisitaiko ir tikrai nesudaro paršelio kaukės efekto.
N**E čiut šaltesnio atspalvio, manau puikiai tiks žiemą, kai įdegis pasiplaus, o TOASTED ALMONT tinka lengvam konturavimui arba tiks mano vasaros vidurio įdegiui. 😅 Žodžiu visas tris spalvas tikrai pritaikysiu. 🥰
Jei kas norit išbandyti Druskininkuose mielai kviečiu į svečius. Į prekybą žada paleisti mėnesio viduryje. USA iššlavė per kelias dienas, tad kas norėsit nedelskit ilgai. 😊
Nuotraukose bandžiau parodyt kaip ant odos atrodo, bet nelabai pavyko, nu nes jo praktiškai nesimato ir gyvai. 😅🙈
Taip dabar ko mes čia ir susirinkom 😆😄
PLIUSAI:
❤️Puikiai pasiskirsto ir susigeria, nesimato, kad kažkas užtepta.😍
❤️Dienos eigoje atrodė, kad matiškėja, nes dažniausiai po kelių valandų man pradeda veidas riebaluotis, čia to nebuvo. Man su mišria oda čia didelis pliusas.🥰
❤️Gražiai sulygina odos atspalvį, tačiau nepadaro visiškai vienodo, tad konturavimas tikrai nebūtinas.🤩
❤️ Nepalieka blizgumo ir nesinori ant viršaus papudruoti sausa pūdra. Na bent su kitais man vis norėdavosi, nes likdavo toks kaip "šlapias" veidas ir norėdavosi sausa pudra jį nusausint. 😅
❤️Pakankamai atsparus vandeniui, vaikščiojau per lietų nenuplovė, o vakare prausiantis tik vandens nuplauti nepakako.😹
MINUSAI:
❌️Jei turit randą ant kaktos ar riebų raudoną PMS'inį spuogą ant žando, kaip aš- jų neužmaskuos.🤣 Šiek tiek prislopina, bet nepanaikina.
❌️ Skalsus, drėkinantis ir maitinantis. Užsidėjus jaučiu, kad užsitepus kažką papildomai. Rašau prie minusų, nes nežinau ar patiktų vasarą šis jausmas, nors žvarbiu oru dėčiau riebų pliusą už tai. 🤗
❌️ Jei planuojat teptis BB netepkit paakių kremo ant vokų, nes bus per daug ir subėgs į raukšleles.
Tad, dar kartą pasikartosiu, kas norit "pasimatuoti" kažkurią iš mano turimų spalvų Druskininkuose, mielai prašom. ❤️