04/05/2026
Ar būna toks jausmas?
Pažiūri į save — viskas lyg gerai. Bet kažkas ne taip?
Dažniausiai viską keičia smulkmenos. Antakiai šiek tiek praradę formą. Blakstienos mažiau matomos. Neišraiškingas žvilgsnis …
Ir keičiasi visas vaizdas.
Šiek tiek pakoregavus antakių formą, pakėlus blakstienas — veidas atrodo gaivesnis,išraiškingesnis .
Be makiažo. Be didelių pokyčių. Tiesiog tvarkingiau.
Jei norite, galiu įvertinti jūsų antakių ir blakstienų situaciją bei išryškinti jūsų grožį .
Parašykite 🤍