04/12/2025
Ne visos į koučingą ateina drąsiai. Kartais pirmas žingsnis būna su atsargumu ar net skeptiškumu.
Štai kaip apie savo patirtį rašo klientė:
„Aš, matyt kaip ir daugelis, buvau skeptiškai nusiteikusi koučingo atžvilgiu. Mano atveju tai buvo visiškas atsakomybės vengimas ir bėgimas nuo savęs. Dėkoju, Giedrei, kad kantriai mane vedė savęs pažinimo keliu švelniai taikant koučingo įrankius. Nuoširdžiai rekomenduoju Giedrę visiems, kas dar nesate bandę koučingo sesijų arba esate tokie kaip aš - skeptikai :)“ [Senjorų pasaulio savanorė]
Jei jauti, kad atėjo laikas sustoti ir išgirsti save, gali pradėti nuo pažintinės sesijos.
Laisva viena vieta.
Registracija asmenine žinute.