22/04/2021
Te-ai pomenit vreodata cu situația când ți-e poftă de ceva și oricât ai mânca, oricum ți-e foame?
Acest lucru se întâmplă din motiv că organismul nostru simte un deficit de vitamine și minerale, care nu se pot asimila din gătitul simplu al cărnii și legumelor înăbușite sau fierte.
Care este soluția?
Adaugă în alimentația ta microplantele!
Iată trei motive:
1. Organismul nostru poate asimila 98% din ele
2. Acestea conțin numeroase vitamine și minerale
3. Microplantele sunt recomandate chiar și de medici!
Comandă acum prin două clickuri, accesând linkul de mai jos!
https://mrqz.me/6075aada36583200444eb27a