Dietetyk-Katarzyna Waldera

Dietetyk-Katarzyna Waldera Katarzyna Waldera - dietetyk kliniczny. Uczę jak żyć zdrowo i nie zwariować. Jadłospis skrojony na miarę, psychodietetyka, dietoterapia.

Cześć, nazywam się Kasia i jestem dietetykiem klinicznym. Dieta - Poradnik Dla Opornych stworzyłam z myślą o wszystkich osobach, które chcą zgłębiać tajniki zdrowego odżywiania. Znajdziecie tu ciekawe przepisy, dużą dawkę motywacji oraz pomysły jak wdrażać zdrowe nawyki żywieniowe. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało ! :)

Mam nadzieję, że czytając tę historię, masz takie ciary na ciele jak ja 🥹Jestem przeszczęśliwa, że mogłam tej cudownie k...
10/06/2026

Mam nadzieję, że czytając tę historię, masz takie ciary na ciele jak ja 🥹

Jestem przeszczęśliwa, że mogłam tej cudownie kobiecie pomóc odzyskać spokój w jedzeniu, radość z życia i spokój w głowie.

🥹 Nie musisz przychodzić gotowa na 100%. Możesz przyjść, gdy masz dosyć, jesteś wkurzona, zmęczona tym całym proces.

🩹 Nie naklejam kolejnego plasterka, jakim jest nowy jadłospis. Szukam, drążę i dochodzę do sedna problemów. To właśnie nad nimi pracujemy podczas spotkań. Bo tylko dokładne znalezienie przyczyny, pomoże ci raz na zawsze pożegnać objadanie się. I odzyskać pewność siebie, sens w jedzeniu.

🍩 A! No i pomoże zjeść słodycze (albo chipsy, jak lubisz) na luzie, że nie zatrzymasz się na kilku sztukach, tylko poleci cała paczka.

📩 Widzisz w tej historii siebie i myślisz „też tak chcę?” To nie ma co czekać i marzyć. Umów się na pierwszą konsultacje. Napisz do mnie i pogadajmy.
Zobaczę, jak mogę ci pomóc i pokaże prostą drogę, która nie wymaga nowej diety.
Drogę, dzięki której w te wakacje, nie objesz się po korek na all inclusive. Drogę, dzięki której zjesz słodycze na luzie. Drogę, dzięki której spędzisz pierwszy wieczór, bez wciskania w siebie jedzenia.

📥 Napisz tutaj lub na [email protected]

08/06/2026

Tego się nie spodziewałam 😱

Dla mnie kremy BB zawsze były:

• za rzadkie;
• mażące się;
• nie dało się z nimi pracować

Także podeszłam z dużą ostrożnością 😂 ale już podczas pierwszego nałożenia poczułam różnicę. Jest gęstszy, ale lekki. Nie maże się, można go budować. No dla mnie złoto.

Daje uczucie rozświetlenia, nawet jest lekko wilgotny na twarzy, więc go doklepałam matowym pudrem. Wybaczcie, ja dopiero uczę się mieć glow na twarzy, bo nie lubię jak mi się coś świeci 😂

Myśle, ze dobrze sprawdzi się na wakacje gdy nie chce mi się malować mocniej.

🎁 Teraz możesz go zdobyć z nawet do 30% taniej z kodem waldera30

Wejdź na stronę Health Labs Care i wybierz jeden z dwóch odcieni. Ja używam light i jak widzisz idealnie wtapia się w skórę ❤️

Korzystaj! ❤️

Współpraca reklamowa

03/06/2026

Farmakologiczne leczenie otyłości może dać Ci ogromną ulgę. 😌

💉 Będziesz odczuwać mniejszy głód. Zmniejszy się ilość myślenia o jedzeniu i poczujesz większy spokój w głowie. Dla mnie? To jest niesamowity game changer w leczeniu. Bo w końcu, możesz się realizować i robić coś innego niż wieczne myślenie o jedzeniu.

Ale jest jedna rzecz, o której mówi się zdecydowanie za rzadko.

Lek nie nauczy Cię ufać sobie przy jedzeniu.

Nie przepracuje za Ciebie przekonań typu:
👉 albo idealnie, albo wcale,
👉 skoro zjadłam coś słodkiego, to dzień jest stracony,
👉 muszę się pilnować przez całe życie.

Nie nauczy Cię też radzenia sobie ze stresem, emocjami czy napięciem bez jedzenia. Dlatego tak wiele podopiecznych, gdy do mnie trafia pierwsze co mówi „boję się momentu zmniejszania dawki albo zakończenia leczenia.”

W głowie masa pytań:

👉A co będzie potem?

👉Co jeśli znowu zacznę ciągle myśleć o jedzeniu?

👉Co jeśli wrócą stare schematy?.

I to są bardzo ważne pytania, bo celem leczenia nie jest tylko utrata kilogramów.

Celem jest stworzenie takiej relacji z jedzeniem, w której nie będziesz żyła w ciągłym lęku przed powrotem do punktu wyjścia.

Jeśli już jesteś w trakcie leczenia farmakologicznego lub dopiero je rozważasz, pamiętaj, że utracone kilogramy to efekt uboczny tego, co zmienia się w Twojej głowie i na talerzu.

💬 A Ty czego najbardziej obawiasz się w kontekście zakończenia leczenia farmakologicznego?

📩 PS: Jeśli liczysz na to, że sam lek rozwiąże problem na zawsze, możesz się rozczarować. Bo kilogramy można stracić szybciej niż zbudować zaufanie do siebie przy jedzeniu.

Jeżeli chcesz zbudować spokój przy jedzeniu, zanim pojawi się panika związana ze zmniejszaniem dawki lub odstawieniem leczenia, napisz do mnie wiadomość LECZENIE.

Pokażę Ci, nad czym warto pracować już teraz, zamiast czekać do momentu, aż strach przed odstawieniem stanie się rzeczywistością.

01/06/2026

Dzisiaj trochę od ❤️

Odpuszczanie. To słowo, którego wiele z nas nie rozumie i wiele z nas unika. Jak to? Mam odpuścić, aby schudnąć? Albo mam odpuścić te gotowanie, ćwiczenia? Tylko po co? Przecież mam wmówione, że muszę dużo zrobić aby schudnąć.

🙏🏻A czasem jest tak, kiedy wyłączam aplikację do liczenia kalorii. Usuwam z życia mocne treningi. Przestaje się siłować z jedzeniem i ze słodyczami. Dzieje się…magia. Waga zaczyna spadać.

😣Bo nie robię sobie sieczki w głowie, że muszę już teraz schudnąć.
Bo nie cisnę siebie za brak efektów.

💓Bo w końcu zaczynam zauważać te momenty, gdzie wybieram siebie. Swoje dobro. Nie ciśniecie się na super wagę. Tylko zauważam te moment, gdy się nie objadłam.

🧠Czuję luz w głowie, spokój i zaczynam wybierać słuchając siebie. Nie kolejnej aplikacji. Albo chata, który ma mi pokazać ile co ma kalorii, albo jakie błędy popełniam.

Bo przy odpuszczeniu, zaczyna się prawdziwa zmiana.

Daj sobie więcej luzu. Zobacz, co cię uwiera w jedzeniu, co cię wysysa z energii, co sprawia, że nie potrafisz z radością ruszyć. Co Cię tam blokuje i uwiera. Wyłapując te schematy, zaczynasz prawdziwą zmianę. Ta spokojniejszą.

💓PS: jak czujesz, że to moment gdy mogę ci pomóc odpuścić presję i wyjść z tych schematów, umów się na konsultacje. Napisz tutaj lub na [email protected] i dzialajmy 💓

Dlaczego innym wychodzi a Tobie nie? 🫣 Nie dlatego że jesteś słabsza. Nie dlatego że nie masz silnej woli. Nie dlatego ż...
27/05/2026

Dlaczego innym wychodzi a Tobie nie? 🫣

Nie dlatego że jesteś słabsza. Nie dlatego że nie masz silnej woli. Nie dlatego że nie starasz się wystarczająco mocno.

Dlatego że nikt jeszcze nie zajrzał pod powierzchnię.
Bo odchudzanie to nie tylko kalorie i plan żywieniowy. To wszystko co dzieje się w głowie. Schematy, przekonania, emocje które od lat zatapiasz w jedzeniu zamiast je poczuć.

I dopóki tego nie przepracujesz, możesz zmieniać diety w nieskończoność. Efekt będzie ten sam.

💖Już po pierwszej konsultacji ze mną wiesz co tak naprawdę stoi między Tobą a spokojem z jedzeniem. Widzisz swój schemat. Rozumiesz skąd się bierze.
I możesz zacząć to zmieniać.

Napisz mi w komentarzu w którym punkcie najbardziej się odnajdujesz 👇

💚 A jeśli chcesz nad tym pracować i zmienić to błędne koło to napisz do mnie wiadomość i działajmy 💚 Tutaj lub na [email protected]



Jedzenie emocjonalne, zajadanie emocji, błędne koło Odchudzania się, nie mogę schudnąć, nie potrafię schudnąć, jak schudnąć, odchudzanie do lata, kobieta na diecie, słodycze na diecie, zajadanie, stres, smutek, radość, farmakologiczne leczenie otyłości, Dietetyk kliniczny, Dietetyk online, Dietetyk Katowice, Dietetyk siemianowice

25/05/2026

Widzisz tu siebie? 😣

Najczęściej wygląda to tak:wracasz głodna z pracy, jesteś zmęczona, przebodźcowana, zaczynasz szybko robić obiad i nagle:
👉 kawałek sera
👉 trochę kabanosa
👉 pieczywo
👉 coś na spróbowanie

i zanim usiądziesz do posiłku, okazuje się, że właściwie już nie jesteś głodna

Znajomy schemat? To samo bardzo często widzę u swoich podopiecznych.

I problemem zwykle nie jest samo jedzenie.

Tylko to, że zaczynasz gotować już na ogromnym głodzie, w napięciu i zmęczeniu, a organizm po prostu chce jak najszybciej dostać energię.

Dlatego zamiast sobie dokładać:znowu nie wytrzymałamznowu podjadałamspróbuj spojrzeć na to z większym zrozumieniem. 

Bo czasami nie potrzebujesz większej kontroli.

Tylko:
✨ regularniejszych posiłków
✨ mniej restrykcji
✨ i trochę więcej troski o siebie zamiast ciągłej presji.

👇Chcesz w końcu wyjść z tego wiecznego podjadania i zjeść normalny obiad, zmyć naczynia i mieć spokój? Skomentuj tę rolkę słowem obiad, a wyślę Ci link do audiobooka, gdzie pokażę ci jak przestać wiecznie podjadać i mieć spokój w głowie👇

Wiesz co jeść. Masz motywację. Zaczynasz w poniedziałek z nowym planem. 😭I tak wiecznie wracasz do punktu wyjścia.To nie...
18/05/2026

Wiesz co jeść. Masz motywację. Zaczynasz w poniedziałek z nowym planem. 😭

I tak wiecznie wracasz do punktu wyjścia.

To nie jest brak silnej woli, ani wmówione Tobie, że jesteś beznadziejnym przypadkiem i nigdy nie uda ci się schudnąć. Albo mieć dobrej relacji z jedzeniem 🍕

7️⃣ To 7 konkretnych rzeczy, które blokują Twoje odchudzanie i które mają się nijak do kalorii czy kolejnej diety.

🎧 Zebrałam je wszystkie w audiobooku, który nagrałam po 8 latach pracy z kobietami, które robią wszystko dobrze i nadal kręcą się w kółko.
Słuchasz kiedy chcesz, w aucie, przy kawie, wieczorem na kanapie. Do każdego modułu masz ćwiczenie, żebyś od razu działała, nie tylko słuchała.

Inwestujesz tylko raz - 97 zł. To w sumie mniej niż obiad z deserem w resto, albo tyle ile wydajesz na przekąski na czarna godzinę. A masz w końcu pierwszy wieczór bez wciskania w siebie jedzenia. Tylko spokój i oglądanie serialu 😍

📩 Napisz do mnie wiadomość o treści AUDIO a wyślę do ciebie link do audiobooka 🔗



zajadanie emocji, odchudzanie, farmakologiczne leczenie otyłości, schudnąć, błędne koło Odchudzania, jem emocjonalnie,

Nie potrzebujesz kolejnej diety. Sama wiesz, że będzie to bez sensu. Większość kobiet, które do mnie trafiają:• wie, co ...
13/05/2026

Nie potrzebujesz kolejnej diety. Sama wiesz, że będzie to bez sensu. Większość kobiet, które do mnie trafiają:

• wie, co jeść,
• próbowała już ogarniać się setki razy,
• zaczynała od poniedziałku i kończyła wieczorem ze słodyczami, wyrzutami sumienia i poczuciem porażki.

🤯Problemem nie jest brak silnej woli, co często sobie wmawiamy! Bardzo często problemem jest:
zmęczenie, emocje, napięcie, stres i życie w ciągłej kontroli.

🚨 Dlatego szukam 5 kobiet, którym pomogę:

✨ odzyskać spokój wokół jedzenia
✨ ograniczyć podjadanie bez zakazów
✨ wyjść z wiecznych diet
✨ przestać żyć od zacznę od nowa
✨ wrócić do normalnego jedzenia i siebie

💕 Od 8 lat jako psychodietetyczka pracuję z kobietami, które:

• zajadają emocje,
• żyją w błędnym kole diet,
• tracą kontrolę nad jedzeniem i czują, że są już po prostu tym wszystkim zmęczone.

💕I wiem jedno: można z tego wyjść i wkońcu mieć spokój w głowie i z jedzeniem. Bez natrętnych myśli i uważania siebie za beznadziejny przypadek!

👇Jeśli czujesz, że to o Tobie napisz w komenatrzu słowo JA, albo napisz do mnie wiadomość i porozmawiajmy. Zobaczę, jak mogę ci pomóc.



Jedzenie emocjonalne, zajadanie emocji, błędne koło Odchudzania, dieta, odchudzanie, redukcja Wagi, leczenie otyłości, objadanie się, kobieta na diecie, Dietetyk online,

Adres

Śląsk
Śląsk
41-106

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Dietetyk-Katarzyna Waldera umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Dietetyk-Katarzyna Waldera:

Udostępnij

Kategoria