03/06/2026
🏁 KONKURS! 🏁
Mam dla Was 5 voucherów na podwójne ściganie po torze do rozdania! 🔥
Chcesz zgarnąć jeden z nich i poczuć emocje prawdziwej jazdy na torze w Görlitz, tuż obok Zgorzelca? 🏎️💨
Co musisz zrobić?
✅ Zaobserwuj mój profil i polub post
✅ udostępnij rolkę u siebie na stories i oznacz mnie
✅ Skomentuj rolkę oznaczając oznacz 3 znajomych, których zabrałbyś na tor.
Spośród wszystkich zgłoszeń osobiście wybiorę 5 zwycięzców.
⏳ Nie czekaj – konkurs trwa tylko przez ograniczony czas!
Powodzenia i do zobaczenia na torze w Görlitz! 🔥🏁