27/05/2026
10 lat temu zaczynałam studia. W zeszłym tygodniu odebrałam z rąk JM Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego dyplom doktora. 🎓
To były lata pracy, publikacji naukowych, konferencji i badań, także tych do doktoratu, które objęły 445 pacjentek, pewnie też czytających ten post ❤️.
Dziękuję wszystkim osobom z którymi współtworzyłam projekt, także Pacjentom i Obserwatorom, którzy poświęcili swój czas.
Piękna uroczystość i ogromna satysfakcja z osiągniętego celu.
🫴🏻 Do zobaczenia w gabinecie!