08/10/2021
Pamiętacie uroczego osiołka Czarusia?
Obiecaliśmy Wam , że będzie cykl spotkań pt : Czaruś czyta!
I właśnie teraz zaczynamy !!!!!
Już w niedzielę za tydzień tj: 17.10 o godz 15.00 spotkanie z książką nr 1 (około 1,5 godz)
Zapraszamy dzieci , które mają ochotę posłuchać bajek w towarzystwie zwierząt :)
Jeśli ktoś z młodzieży chciałby zostać wolontariuszem w czytaniu dla dzieci , to także zapraszamy .