01/05/2026
Cześć wszystkim! 👋🏻
Chciałabym ogłosić, że od maja w gabinecie spotkacie również Jagoda Pazdej! Będziecie się mogli do niej umówić na masaż tkanek głębokich i trening medyczny.
Kilka słów od niej samej:
„Cześć! Nazywam się Jagoda Pazdej i jestem studentką 4. roku fizjoterapii na Uniwersytecie Opolskim. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w kursach.
W pracy wykorzystuję masaż tkanek głębokich oraz trening medyczny, aby wspierać powrót do sprawności oraz poprawę jakości życia i ruchu.
Wybrałam fizjoterapię, ponieważ pomaganie pacjentom w powrocie do sprawności daje mi ogromną satysfakcję.
Lubię to, że moje działania mają realny wpływ na poprawę komfortu życia.
Sport to ważna część mojego życia - w wolnym czasie gram w siatkówkę i trenuję na siłowni, co pozwala mi odreagować i oczyścić głowę 🙂
Do zobaczenia!”
Zostawiam link do zapisów online: fizjoterapiainaczej.booksy.com/a/
UDANEJ MAJÓWKI! ❤️