18/05/2026
Zapraszam Kobiety z Łodzi na spotkanie
w Kręgu Kobiet z gimnastyką słowiańską 20 maja (środa) godz.18 do Stowarzyszenie "Sztuka Dobrego Życia" Temat spotkania : "Moja relacja z Mamą" (tak bardzo ważna szczególnie dla każdej kobiety )
✨ Powrót do Siebie: Krąg Kobiet & Gimnastyka Słowiańska ✨
Zapraszam Cię do bezpiecznej przestrzeni, gdzie odłożysz obowiązki i wrócisz do swojej kobiecej esencji. To nie jest zwykły trening – to celebracja Twojej kobiecości 🌹
Co Cię czeka ❓
🌸 Gimnastyka Słowiańska – praktyka pracy z ciałem otwierająca kobiecość i prowadząca je do całkowitego dobrostanu i uzdrowienia.
🌸 Świadomość Miednicy – praca z „centrum mocy”, uwalnianie napięć i ćwiczenia do domu.
🌸 Dialog z Ciałem – ćwiczenia i głęboka medytacja " Powrót do Siebie"
Przyprowadź swoją mamę lub córkę jeśli jesteś mamą , przyjaciółkę na to wyjątkowe kobiece spotkanie🌹
Inwestycja w siebie 80 zł , jeśli przyprowadzisz drugą osobę wtedy obie 60 zł 💥
To czas, aby:
🌿 Odetchnąć i rozluźnić ciało.
🌿 Poczuj swoją kobiecość i obudź energię życia.
🌿 Doświadczyć magii Kręgu Kobiet
📍 SPOTKAJMY SIĘ:
🗓️ 20 maja (Łódź) – g. 18:00, - 20.30 Stowarzyszenie "Sztuka Dobrego Życia"
ul. Traugutta 18.
✨ „Ciało jest mapą Twoich przeżyć. Naucz się ją czytać z miłością.”
💌 Napisz do mnie lub zadzwoń 🥰
Kontakt: Monika 📞661 834 158
Psz