Trener Personalny - NaSportowo

Trener Personalny - NaSportowo Zapraszamy na treningi personalne oraz grupowe. Trenerzy NaSportowo specjalizują się w treningu fu

04/09/2020

Zapraszam na darmowe KONSULTACJE TRENINGOWE.

👉 Porozmawiamy
👉 Ustalimy Twoje cele
👉 Ustalimy, czy nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych, abyś zaczęła/zaczął trening
👉 Sprawdzimy Twoje predyspozycje, zbadamy ruchomość
👉 Powiem Ci, od czego powinna zacząć się praca nad Twoim ciałem i zdrowiem
👉 Przeprowadzę krótki wstępny trening, który pokaże Ci, na czym polega współpraca ze mną oraz (o ile to możliwe na jednym spotkaniu) pomogę Ci "naprawić" złe nawyki ruchowe i pozbyć się bólu spowodowanego m.in. przykurczami

Nie ma na co czekać, samo się nie zrobi! 😜

Jeśli nie Ty, to może umów swoją partnerkę/swojego partnera, babcię, dziadka, siostrę, przyjaciółkę? Może narzekają na uporczywe bóle pleców, bóle głowy, chcieliby zrzucić kilka kilogramów? 🤸

📨 Wiadomość prywatna na fanpage'u
📧 [email protected]
☎️ 607-984-687

Edit: 19.09, godz. 10:30 ZAJĘTA
godz. 11:45 ZAJĘTA

30/08/2020

Kochani!

Od 1 września wracam na salę z zajęciami grupowymi. 🤸

Zostały 2 WOLNE MIEJSCA, więc namów koleżankę, kolegę, męża, żonę, siostrę, brata czy kogo tam chcesz, daj znać, że będziesz i widzimy się w studiu! 😜

👉 Każdy WTOREK godz. 17:00

👉 Cena: 80 zł za 4 wejścia ważne miesiąc (możliwość przedłużenia w razie wyjazdów, chorób i innych nagłych sytuacji - warunek: odpowiednio wcześniej proszę o informację o planowanej nieobecności).

👉 Poziom zaawansowania: dla każdego! Nie martw się, dostosuję ćwiczenia do Twoich umiejętności. 😉

👉 Zajęcia w małej grupie (4 osoby), przyjazna atmosfera.

👉 Potrzebujesz wygodnego stroju, zmiennego obuwia sportowego, ręcznika i wody do picia.

👉 Nie są to zajęcia fitness, nie ma choreografii! Zajęcia są za każdym razem inne. Czasem będzie to trening obwodowy, czasem tabata, itp. 😈

Zapraaaszam! 🧡 Czas się rozruszać po wakacjach.

📨 Priv
☎️ 607-984-687
📧 [email protected]

06/08/2020

Kochani!

Przypominam o festynie, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

Sama mam córeczkę w podobnym wieku i nie wyobrażam sobie, żeby nas spotkało coś tak strasznego. 😔

A tymczasem jako trenerka nie mogę nie podrzucić Wam wyzwania, które od jakiegoś czasu krąży po internecie. 😁

Otóż mowa o 💪

Zadanie polega na wykonaniu Waszego ulubionego planka, w trakcie którego należy wypowiedzieć minimum 10 razy " ", a nie oszukujmy się... co to dla Was. 😂

Jeśli wykonacie - przelewacie 10 zł na zbiórkę.

Jeśli się jakimś cudem nie uda - przelewacie 15 zł 🤷 Tosia zrobi za Was jak tylko nabierze sił. 💪

Potem nominujecie następnych.

Nie ma na co czekać, trzeba działać, a i Wy przypomnicie sobie o Waszych mięśniach. 😉

www.siepomaga.pl/ocalic-tosie

22/03/2020

Trwa ciężki dla nas wszystkich czas, miejmy nadzieję, że wszystko wróci do minimalnej normalności jak najszybciej... 🙏

Tymczasem tworzy się coś dla Was i dla mnie na przyszłość (oby jak najbliższą).

Będzie trochę ciasno, ale przytulnie. 😊

Będzie odrobina miejsca na konsultacje dietetyczne i wstępną konsultację przedtreningową. 🤝

Bo przecież wystarczy krzesło i kawałek blatu... ☕💻🖨️

Trochę prywatności i komfortu rozmowy. 💬

Tak, jak obiecałam - blisko sali treningowej. 💪

Tylko taki kącik mogę Wam narazie zaoferować. 🙈 Niewiele widać, ale aktualnie jeszcze niewiele jest. 🤷

PS.: Zdjęcie jeszcze bez biurka i krzeseł, ale już niedługo... 😊

28/01/2020
25/01/2020

Kolejne z serii "było minęło..." 😉

Niesamowicie trudny i wymagający sport.

Na filmikach, zdjęciach, w tv wygląda tak lekko. To nieprawda.

Prawda to po kilka nowych siniaków po każdych zajęciach. Nowy siniak = nowa figura osiągnięta! 🤣

Niestety problemy zdrowotne zmusiły mnie do przerwy w treningach.

A jak wiadomo przerwa z czasem się wydłuża.

Zaczyna brakować czasu.

Pojawia się myśl "wrócić i tak wszystko od początku? Znowu się wdrażać?"

A potem jeszcze mniej czasu. I mniej. I mniej. 🤷

Polecam każdemu. I kobiecie. I mężczyźnie. 💪

Nie bój się, że nie dasz rady, instruktorki nauczą Cię wszystkiego krok po kroku. 😉

W parze z treningiem ukierunkowanym na ogólny rozwój, zwiększenie siły i mobilności, rura Ci niestraszna! 🙈

16/01/2020

Nie o wyglądzie, a o zdrowiu. 😎

Przeglądasz zdjęcia na facebooku, na instagramie, a tam same roznegliżowane, atrakcyjne, wyrzeźbione sylwetki. 🤨

Ładny, jędrny pośladek, zrobione plecy, smukłe barki i ramiona bez "wachlarzy". 💪

Pytanie, jakim kosztem?

Pytanie, ile poświęconego czasu na treningi? 🏋️‍♀️🏊‍♂️

Pytanie, ile czasu spędzonego w kuchni? 👩‍🍳

Pytanie, ile czasu odebranego partnerowi/partnerce i dzieciom? 😔

Pytanie (najważniejsze), czy doszły do tego zdrowo, czy katując się godzinami na siłowni, kończąc z milionem kontuzji? ☝️

I na koniec pytanie, ile prawdy w tych zdjęciach, a ile filtrów i photoshopa? 🤪🤳

Praca nad wymarzoną sylwetką w sposób zdrowy i racjonalny to często ciężka i żmudna praca wymagająca niesamowitej samodyscypliny. 🥵

Ale ja tu nie o wyglądzie chciałam pisać, a o zdrowiu! 😄

Weź w rękę centymetr, zmierz obwód talii (najszersze miejsce brzucha lub wcięcie w talii, jeśli takie masz) i obwód bioder (na wysokości kolców biodrowych lub najszersze miejsce pośladków). 📏

A teraz określ stosunek obwodu talii do obwodu bioder (podziel jedno przez drugie). ➗

Obliczyłaś/łeś współczynnik WHR. :)

Drogie Panie, jeśli wyszło Wam więcej niż 0,84 i/lub macie obwód talii większy niż 80 cm, cierpicie na otyłość androidalną, czyli brzuszną. ‼️

Drodzy Panowie, jeśli wyszło Wam więcej niż 0,95 i/lub macie obwód talii większy niż 94 cm, cierpicie na otyłość brzuszną. ‼️

A to wiąże się z ryzykiem:
- gorszego samopoczucia
- mniejszej wydolności płuc (ciężej wejść na 3 piętro, łapiecie szybko zadyszkę?)
- podniesienia przepony
- insulinooporności
- nadciśnienia tętniczego
- rozwoju cukrzycy typu 2

Czy nie warto zastanowić się nad własnym zdrowiem? Wygląd przyjdzie razem z tym jako efekt uboczny.

Uniknij leków.

Uniknij lekarzy.

Uniknij zmartwień swoich dzieci, męża, żony.

Ćwicz z głową. Jedz zdrowiej. Zmiana nawyków to trudny i długotrwały proces. Ale jest to do zrobienia. Wystarczy chcieć i zacząć. 😉

Zamiast katować się zdjęciami innych, znajdź w tym czasie w internecie wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania, prawidłowego treningu. Na sprawdzonych i rzetelnych stronach.

Idź do trenera. Idź do dietetyka. Oni pomogą. Pomogą zacząć.

Nie ma jak zadowolenie z porannego treningu:) Codzienną aktywność fizyczną, ku poprawie zdrowia i humoru rekomenduje... ...
10/01/2020

Nie ma jak zadowolenie z porannego treningu:)
Codzienną aktywność fizyczną, ku poprawie zdrowia i humoru rekomenduje... Ja :)

Adres

Ul. Ofiar Oświęcimskich 15
Swidnica
58-100

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Trener Personalny - NaSportowo umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij