Pasieka Szczecińscy

Pasieka Szczecińscy Pszczelarstwo to nasza rodzinna pasja od trzech pokoleń. Mamy wiedzę, doświadczenie i pyszny miód :)

ZBIERAMY ZAMÓWIENIA na >>> CZWARTEK - 11 czerwca > będziemy też na MUCHOBORZE WIELKIM > Polecamy tegoroczne MIODY 2026:-...
07/06/2026

ZBIERAMY ZAMÓWIENIA na >>> CZWARTEK - 11 czerwca > będziemy też na MUCHOBORZE WIELKIM > Polecamy tegoroczne MIODY 2026:
-------------------------------
- WIOSENNY - 60 zł. (w promocji 55 zł.)
- miód z lasu, łąk i okolicznych sadów (kokorycz, klon, mniszek, wierzba, drzewka owocowe, tarnina). Miód skrystalizowany, bardzo kwiatowy w smaku i aromacie.
- RZEPAKOWY Z GŁOGIEM I SPADZIĄ - 55 zł. (w promocji 50 zł.) - dzięki wiosennej jasnej spadzi aksamitny, lejący i świeży.
- SPADZIOWY - 60 zł. (w promocji 55 zł.)
- spadź liściasta z drzew owocowych, lip oraz dębów. Świeży, ciemniejszy od innych i płynny miód.
- SPADZIOWO-AKACJOWY - 60 zł. (w promocji 55 zł.)
- płynny, ciemnawy miód. W zapachu spadź (orzechowa woń) i akacja.
-------------------------------
>>> Końcówka MIODU 2025:
-------------------------------
- SPADZIOWO-LIPOWO-GRYCZANY - 60 zł. (w promocji 55 zł.)
- pyszna, karmelowa spadź z wyraźną lipą. Miód ciemny, mało słodki i miodowy dzięki gryce.
-------------------------------
Polecamy też nasze WINA miodowe (naturalne bez dodatków i bez spirytusu):
-------------------------------
- wino NA TRUSKAWKACH z lipca 2023 - bardzo słodkie - 45zł/szt. (1 szt.)
- wino NA KWIATACH CZARNEGO BZU - czerwiec 2023 - mało słodkie, półwytrawne - 45zł/szt. (2 szt.)
- wino NA GŁOGU z grudnia 2022 - słodkie - 45zł/szt. (4 szt.)
- wino NA JABŁKACH z grudnia 2022 - słodkie, bardzo jabłkowe - 45zł/szt. (1 szt.)
- wino NA TRUSKAWKACH i ARBUZIE z sierpnia 2024 - słodkie - 45zł/szt. (4 szt.)
=====================================
Numer weterynaryjny pasieki: 021552235
Adam Szczeciński - telefon 796680082

25/05/2026

Mamy 10 słoików kolejnego miodu :) Jest to Miód rzepakowy z głogiem i spadzią. Jest lejący i można go zamawiać na ten czwartek :)

Mimo zimnej, niesprzyjającej wiośnie i ciągłych przymrozkach - Jest, mamy pierwszy tegoroczny miód - Miód WIOSENNY - mió...
11/05/2026

Mimo zimnej, niesprzyjającej wiośnie i ciągłych przymrozkach - Jest, mamy pierwszy tegoroczny miód - Miód WIOSENNY - miód przyniesiony prosto z lasu, łąk i okolicznych sadów (kokorycz, klon, mniszek, wierzba, drzewka owocowe, tarnina). Miód bardzo gęsty choć nie skrystalizowany, bardzo kwiatowy w smaku i aromacie. Można zamawiać już na najbliższy czwartek :)
Miód WIOSENNY - 60 zł. (w promocji 55 zł.)

02/05/2026

Upał, skwar, duszno... I pomyśleć, że dawno temu w chwili powstawania tego filmu kiedy tak staliśmy z żoną pod dużym, żółtym parasolem narzekaliśmy... a dziś z przyjemnością postalibyśmy tam nawet dłużej, słuchając grzmotów burzy jak hitów z radia :) Choć pewnie wolelibyśmy zmoknąć. A potem, a potem ten nieoceniony aromat lasu po deszczu, ożywcza wilgoć i tęcza nad koronami drzew... (zalecamy oglądać z dźwiękiem)

Zrobiliśmy też naturalne wina bez żadnych dodatków chemicznych, spirytusu i innych takich zbędnych głupot:wino Na malina...
23/03/2026

Zrobiliśmy też naturalne wina bez żadnych dodatków chemicznych, spirytusu i innych takich zbędnych głupot:

wino Na malinach ze stycznia 2025
- lekko słodkie - 45zł/szt.
wino na kwiatach Czarnego Bzu - czerwiec 2023
- mało słodkie, półwytrawne - 45zł./szt.
wino na Głogu z grudnia 2022
- słodkie - 45zł./szt.
wino Na jabłkach z grudnia 2022
- słodkie, bardzo jabłkowe - 45zł/szt.
wino Na truskawce i arbuzie z sierpnia 2024
- słodkie - 45zł./szt.

15/03/2026

A pszczoły szaleją na wierzbie :) I ich kosmaci kuzyni też się kręcą :) Pyłek jest na wczesną wiosnę najbardziej w ulach potrzebny dla młodych pszczół. Zapowiada się dobra wiosna, dobry początek sezonu...

08/03/2026

Wczesna wiosna czyli szaleńcze loty pszczół po pyłek, ale zbierają też żywicę z młodych dębów (u Nas). Zebraną żywicę przerabiają na propolis, którego używają do uszczelniania i odkażania uli.
Co ciekawe propolis od czasów starożytnych służy ludziom do opatrywania i odkażania ran.
Mądrości z Wikipedii: Propolis jest też używany jako składnik lakieru do pęknięć instrumentów smyczkowych, jako składnik gum do żucia czy składnik preparatów do konserwacji karoserii samochodowej.
A takie niepozorne te pszczoły:)

Nie próżnujemy. Praca na pasiece wre od świtu do zmierzchu. Zaglądamy, sprawdzamy, poszerzamy, przekładamy w ulach.. Tym...
06/03/2026

Nie próżnujemy. Praca na pasiece wre od świtu do zmierzchu. Zaglądamy, sprawdzamy, poszerzamy, przekładamy w ulach.. Tym czasem pszczoły ganiają po pyłek z leszczyny i przebiśniegów, rozleciały się po całym lesie. Wrzawa i buczenie straszne... Więc my przy ulach , a pszczół Wilk pilnuje - ten co na zdjęciu (w oddali pracująca pszczelarka). Problem tylko w tym, że ten Wilk to nowoczesny pracownik czyli zdalny jak widać na filmie :) Dzisiejsi pracownicy lubią dużo odpoczywać, a pszczoły wrócą do uli same jak tylko się ściemni i zrobi im się chłodniej :) Pozdrawiamy!

Miód Słonecznikowy się kończy.Miód SŁONECZNIKOWO-LIPOWY Z GRYKĄ już się kończy - jest ostatnie 9 słoików, miód jest skry...
16/02/2026

Miód Słonecznikowy się kończy.

Miód SŁONECZNIKOWO-LIPOWY Z GRYKĄ już się kończy - jest ostatnie 9 słoików, miód jest skrystalizowany.

Natomiast miód SŁONECZNIKOWO-LIPOWY Z NAWŁOCIĄ mamy płynny, świeżo rozlany. I jest go jeszcze :)

Oba można zamawiać na czwartek :)

I znowu niespodzianka, a nawet dwie :) Niestety nie mamy już spadzi z lipą bo okazało się, że w pozostałych wiaderkach m...
10/02/2026

I znowu niespodzianka, a nawet dwie :)

Niestety nie mamy już spadzi z lipą bo okazało się, że w pozostałych wiaderkach mamy miód SPADZIOWO-LIPOWO-GRYCZANY. Miód jest rewelacyjny. Jest ciemny, pysznie karmelowy z wyraźną lipą i super miodowy. Gdzie te małe zawziętuchy znalazły GRYKĘ - tylko One wiedzą :)

GRYKĘ wykryliśmy też w dwóch wiaderkach miodu słonecznikowo-lipowego i mamy teraz dodatkowo około 20 słoików miodu SŁONECZNIKOWO-LIPOWO-GRYCZANEGO. Więc jest wybór między dwoma miodami słonecznikowymi - jeden słodszy z lipą i nawłocią, drugi miodowo miodowy z lipą i gryką. Oba są bardzo słonecznikowo żółte.

Oba miody są już w cenniku i można zamawiać :)

Adres

Wroclaw

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Pasieka Szczecińscy umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Pasieka Szczecińscy:

Udostępnij