V. Namiru #vanjanamiru

V. Namiru #vanjanamiru On se među sazvježđima ističe kao sitna plamteća zvijezda. Njegov sjaj raste uporedo sa našom

22/06/2024
15/06/2024
Ko zna gdje je ovo?
10/04/2024

Ko zna gdje je ovo?

La Alhambra, Granada, Španija
22/12/2023

La Alhambra, Granada, Španija

Đavolji rogovi 🍄
04/11/2023

Đavolji rogovi 🍄

Slatina SPA 🌞 ladovina
16/08/2023

Slatina SPA 🌞 ladovina

Svitanje na Krčmaricama (BL)
10/08/2023

Svitanje na Krčmaricama (BL)

PAŽLJIVO RAZMISLITE O OVOME LJUDI DOBRI 📣 ✊ 🎯 ZAISTA NEMAMO ŠTA DA IZGUBIMO... moja frizerka, njen muž i njihova rodbina...
10/08/2023

PAŽLJIVO RAZMISLITE O OVOME LJUDI DOBRI 📣 ✊ 🎯 ZAISTA NEMAMO ŠTA DA IZGUBIMO...
moja frizerka, njen muž i njihova rodbina, konobarica i njen muž, svi oni ljudi koji su svakodnevno na njivama i u šumi... . . svi oni, a prosjek starosti nacije nam govori da smo mlađi penzioneri, i još njih pojma nemaju o ovome i kada im ja pričam oni me gledaju kao budalu koja je kreten. Pričam im o RZ umjesto da kopam kanale,okopavam kukuruz ili rintam u nekoj fabrici. SHVATATE LI VI DOBRI LJUDI KOJI JE NAŠ PROBLE, ???? Pa imamo problem da 70% naših ljudi, naroda, građana, komšija, još živi u onom komunističkom sistemskom režimu gdje im mutavi direktori govore da može i bez karika da se vozi JER sve se može kad se hoće. Da su te staronje komunjare još na vlasti ili njihova degenerisana djeca. Oni,a kažem većina su jer je narod globalno zatupljen i dalje odlučuju i preko sivih eminencija upravljaju državom preko straha. MENE TO SAZNANJE POJEDE, GRIZE ME KAO RAK, a ne mogu tu ništa,ni ja ni vi jer nas je malo. Ta utupljena većina nas guši, prže nam mozgove. Mi jesmo svjesni, pametniji,duhovniji, ALI NEMAMO PLAN. Ovo izbacivanje informacija ne daje rezultate. Majmunska većina ne reaguje,njih to ne zanima. MI BI TREBALI DA POBJEDIMO jer nam sve govori da smo iskreno pametniji od njih, ali NJIH se to ne tiče. Oni i dalje rintaju za minimalac, žure,trče,kradu,lažu,bogohule... i dalje se smiju fazonima od prije 200 godina, i dalje pričaju kako je njihov đed radio i da mi treba tako da radimo.. . .
MI SMO ENDEMSKA UGROŽENA VRSTA i to je činjenica, istina, fakat! Razni manipulatori koji nam nisu ni do koljena se "udružuju",kao nešto pokušavaju.
A mi ??? A mi ?? Nas je početak 90-ih sasjekao ,pocijepao... Istina sastavili smo se, došli smo sebi dok smo još imali kome. ALI DALJE NISMO MRDNULI. Gledamo tajkune, njihovu vojsku kriminalnu, njihove ljepotice i životarimo,preživljavamo. NEMAMO PLAN. Nemamo plan jer nećemo sebi da priznamo da napokon trebamo da se pokrenemo i krenemo jedinim mogućim putem za nas,ako mislimo da živimo i pokušamo promjeniti društvene okolnosti na bolje. Znamo šta moramo,znamo u kakvu borbu moramo da se upustimo,znamo da gerilsko-gradske diverzije, komunistčko-partizanski način "ratovanja-djelovanja" je jedina realna opcija. Nemojte da budemo MI oni,kao oni koji sami sebe lažu.
MORAMO NAŠU BORBU sada podići na novi nivo, i uz širenje informacija konkretno djelovati. Potrebna nam je podrška naših "sa zapada" zbog finansija.Potreban nam je moderni pokret otpora koji neće osnovati niko drugi osim nas,jer mi smo taj pokret otpora po prirodnom stanju i slijedu stvari. Mi smo isplivali,mi smo ti... . . . ali samo plutamo i dovikujemo se... Moramo zaplivati. Mudro, šahovski, ostvarivati ciljeve. Moramo biti spremni na žrtve. Takva borba je pročišćenje, duhovno uzdizanje. Jedino tako možemo masu odobrovoljiti da nam se pridruži i da prihvate naše ideje i da onda mijenjamo "svijet", mislim naše društvo.
Partizani, komunjare, oni su znali dosljedno da se bore,da ratuju... ali onda nakon pobjede su pogriješili što su vodili politiku na isti način kao i rat,previše ubitačno,prejako, previše striktno. Kada je došao MIR,kada je ta nekakva sloboda osvojena počeli su lični obračuni zarad imanja vlasti. Komunjare su vodili ratnu politiku,partizansko-gerilsku politiku. A vođenje i upravljanje društvom se nikako ne smije na taj način shvatiti. . . . . . . ..
NAMA TREBA PLAN, hrabri pojedinci, finansijska podrška. MI SMO HRABRIJI od ultrasa navijača i imamo svoje ja,mi znamo šta hoćemo jer smo svjesni i svoji smo, nismo prodane duše. ALI MORAMO KRENUTI,početi, organizovati se i upoznavati, djelovati, dogovarati se i pobjeđivati. ZAR NE VIDITE DA JE DO NAS, mi smo ti. Neće niko umjesto nas da dođe i da riješi naše probleme, neće sigurno. Mi moramo isplanirati našu pobjedu i ostvariti je. Pozdrav svima Ako mislite da je ova ideja dobra i da se na njoj može raditi,da se može dopuniti i da se može sa ove pozicije krenuti, početi, AJDE onda da se upoznajemo,družimo i da se dogovaramo. Ako slično razmišljate dijelite ovaj komentar/tekst kao početnu ideju gdje god stignete, ALI SAMO među naše svjesne ljude. Nikako nemojte lažnim guruima i sumnjivim kanalima pričati ništa. Dijelite ovaj početni impuls među istomišljenicima. Ali brzo. Onda imamo kontakte jedni drugih pa da se javljamo,da se priberemo i saberemo i onda dogovorimo osnovne stvari. Svi oni koji su ZA neka dijele ovaj tekst istomišljenicima,kažem ovo je samo početni impuls, ništa drugo... Zajedno možemo mnogo toga ispravnog učiniti. Proći će nam život dok trepneš. Nemojte da dozvolimo da nam se desi da ništa za života nismo pokušali.

Zahvalni smo na svakoj donaciji, koja je značajan doprinos realizaciji našeg programa.SAJT SA TEKST...

3 godine kanala VanjaNAMIRUtv 🍀💌🌞 danas uživo u 16 i 04 h
11/04/2023

3 godine kanala VanjaNAMIRUtv 🍀💌🌞 danas uživo u 16 i 04 h

Dijelite dalje, odličan tekst i poučan video
14/10/2022

Dijelite dalje, odličan tekst i poučan video

Preživjeti znači sakriti se.

Address

Banjaluka Bbbbb
Banja Luka

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when V. Namiru #vanjanamiru posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to V. Namiru #vanjanamiru:

Share