19/07/2025
Moje Kochane Klientki❤️❤️❤️
Czas Isabelle w Brussels dobiegł konca !
Wiele razy zastanawiałam sie co Wam napisze a gdy juz przyszedł na to czas czuje, że pęka mi serce.
Po 10 latach mojej pracy jako stylistka w Belgii Wracam do swojego miejsca na ziemi ❤️
Dziękuję Wam za wszystko – za zaufanie, za każdą rozmowę, śmiech, ciepło i energię, którą od Was dostawałam przez te wszystkie lata.
Byłyście nie tylko moimi klientkami – wiele z Was stało się mi bliskimi osobami.
Byłam z Wami przy narodzinach i chorobach dzieci , ślubach i rozwodach , randkach na Tinderze , wzlotach i upadkach ...
Dziękuję za zaufanie , którym mnie obdarzalyscie ❤️
To dzięki Wam udało mi sie przetrwać te lata w Belgii ,której jak wiecie nie znoszę.
Będę za Wami tęsknić❤️
Do zobaczenia… ❤️
Z ogromną wdzięcznością,
Wasza Rzesiarko-Terapeutka.