28/04/2026
Nakon nedavno organizovane radne akcije na uređenju dvorišta, u koju su se uključili zaposleni Doma zdravlja Žitište, uređenje ovog prostora se nastavlja.
Najnovija novina je da su u krugu Doma zdravlja postavljene tri klupe, koje su donacija Javnog-komunalnog preduzeća „Ekos“. Klupe su postavili radnici Doma zdravlja, koji su i ovoga p**a pokazali inicijativu i posvećenost uređenju prostora.
Akcija uređenja dvorišta će se nastaviti i u narednom periodu, sa ciljem da se pacijentima i zaposlenima obezbedi prijatnije i uređenije okruženje.