10/06/2026
Poručila je 26.05. Obaveštena je da je pokušana isporuka na kućnu adresu. Pošto je nisu našli, obavestili su je da je paket u pošti i da će 5 radnih dana biti tamo i opet nije otišla da ga podigne. Zbog ovakvih ljudi mi se bukvalno smučio ovaj moj posao. Em na gelovima i lampama imamo minimalnu zaradu, em nas ljudi zajebavaju da se paketi vozaju po Srbiji i da plaćamo duple poštarine. Na kraju me još i blokirala 🤦♂️😆