18/12/2025
Právě mi přistála zásilka od jedné firmy, která se rozhodla dát svým zaměstnancům grafologický rozbor jako dárek a přinést jim tak možnost seberozvoje v novém roce.
A taky možná lepší komunikace mezi sebou, vylepšení vztahů nejen na pracovišti a i možnost se navzájem více pochopit, motivovat a třeba i mít ty správné lidi na těch správných pozicích, kde opravdu využijí své superschopnosti.
A i ty můžeš ještě někomu darovat rozbor jako dárek - ať už v podobě balíčku, který můžeš dát přímo pod stromek a nebo v podobě poukazu, který si sám vytiskneš.
Nevím jak reálně stíháme doručení přes zásilkovny a balíkovny, ale určitě je možnost vyzvednutí osobně v Brně až do 24.12 a nebo možnost poukazu na email (napište mi kdyžtak do poznámky, ze chcete e-poukaz)