nejezblafy.cz

nejezblafy.cz Nutriční poradna v Ledči nad Sázavou trvale uzavřena.

♥️☕️🍰Tohle nepotřebuje komentář. Nic mi nechybí.  SKØG Urban Hub
26/09/2019

♥️☕️🍰Tohle nepotřebuje komentář. Nic mi nechybí.
SKØG Urban Hub

Jak mi tohle mohlo uniknout? 🙈❤️ Kdo tak byl? Chvílemi jsem si fakt připadala, že jsem někde v  Itálii🇮🇹, a myslím, že t...
25/09/2019

Jak mi tohle mohlo uniknout? 🙈❤️ Kdo tak byl? Chvílemi jsem si fakt připadala, že jsem někde v Itálii🇮🇹, a myslím, že to byl přesně ten účel☺️.

6.10. se budu těšit, kdo ještě nemá lístky tak šup šup, ať to nepromeškáte 🥳
07/09/2019

6.10. se budu těšit, kdo ještě nemá lístky tak šup šup, ať to nepromeškáte 🥳

Krásnou deštivou sobotu přejeme a a máme pro vás další řečnici NutriGeeks 2019: výživová konference - tentokrát je to Míša z nejezblafy.cz, která si pro vás připraví přednášku o ketogenní dietě. Toto téma jsme sice nakousli už v loňském ročníku, ale pojďme se podívat, zda se v této oblasti objevily nějaké novinky a shrnout si, jaké má tato dieta využití nebo jestli nám může dokonce i uškodit. Už za měsíc to vypukne!

,,Od září začnu makat!’’ Kdo to takhle má? 😅 A kdo opravdu začal? Já si myslím, že by si člověk neměl dávat nějaké vysok...
01/09/2019

,,Od září začnu makat!’’ Kdo to takhle má? 😅 A kdo opravdu začal? Já si myslím, že by si člověk neměl dávat nějaké vysoké cíle, každopádně ta poprázdninová (a taky povánoční) doba k tomu svádí, sama jsem toho důkazem, né že ne!💁🏻‍♀️ Moje rada ale zní jasně, nedávejte si takové cíle, kterých nemůžete dosáhnout, ale pouze takové, které pro Vás budou dlouhodobě udržitelné a hlavně Vás nebudou trápit, ale bavit 🍀. Já jsem poslední dobou běhala opravdu málo, ale naštěstí mě běh stále baví a tak jsem využila září (😃) a řekla jsem si, že se polepším a alespoň třikrát týdně vyběhnu nebo se budu hýbat jiným způsobem. A když se to zrovna nepovede? Nic se neděje, určitě kvůli tomu nebudu házet flintu do žita. Takže hodně štěstí všem při zdolávání Vašich cílů, ať už jsou jakékoliv 🏃🏻‍♀️🥇🧘🏻‍♂️🚴🏻‍♀️🏋🏼‍♀️🙏🏻.

Tenhle drobenkový koláč jsem dělala podle  ❤️ mňam!
23/08/2019

Tenhle drobenkový koláč jsem dělala podle ❤️ mňam!

Mrkvový dort, na který chtějí všichni recept. Tak ho máte na blogu ❤️🎂!www.nejezblafy.cz
20/08/2019

Mrkvový dort, na který chtějí všichni recept. Tak ho máte na blogu ❤️🎂!
www.nejezblafy.cz

Dneska banánové lívance, dala bych Vám recept, ale pořád jsem tam něco přihazovala, že už vůbec nevím, kolik čeho bylo🤷🏻...
19/07/2019

Dneska banánové lívance, dala bych Vám recept, ale pořád jsem tam něco přihazovala, že už vůbec nevím, kolik čeho bylo🤷🏻‍♀️😀. Tak snad příště!

Vzhledem k tomu, že je léto, a s ním souvisejí párty a grilovačky, málokoho mine sklenka (nebo 🍾?) nějakého alkoholu. Za...
18/07/2019

Vzhledem k tomu, že je léto, a s ním souvisejí párty a grilovačky, málokoho mine sklenka (nebo 🍾?) nějakého alkoholu. Zatím si u mě v poradně téměř nikdo z klientů neuvědomil, kolik kalorií navíc do sebe pitím alkoholu přijme. Dělám do poradny takový malý materiál a tak mě napadlo dát malý přehled i sem 😊.

Často je příjem alkoholu spojen i s příjmem jednoduchých sacharidů.
🥂Například u vína je to v případě suchého bílého většinou do 4g - 9g/l cukru, polosuché víno obsahuje do 12-18 g/l, u polosladkého je obsah cukru až 45 g/l a sladká vína obsahují víc než 45 g/l.

Tak na to nezapomínejte 😊🍸

Dneska zkouším včera několikrát zmiňovanou nominu☺️. Tahle je vícezrnná a obsahuje oves, žito, ječné kroupy, pšenici, já...
17/07/2019

Dneska zkouším včera několikrát zmiňovanou nominu☺️. Tahle je vícezrnná a obsahuje oves, žito, ječné kroupy, pšenici, jáhly, kukuřičnou krupici a kukuřičné klíčky. Tato porce dělaná ze 150 ml plnotučného mléka, 50 ml vody a 45 g nominy obsahuje společně s ovocem 10,8 g bílkovin, 42,4 g sacharidů, 6,6 g tuku a 6,3 g vlákniny. Celkem to dělá 1181 kJ, což není nijak moc, proto bych k tomu kromě ovoce doporučovala přidat oříšky nebo semínka (třeba drcené lněné) a klidně víc ovoce 👍🏻. Za mě pořád vyhrává doma udělaná ovesná, tyhle směsi jsou na mě až příliš ,,kašovité”, ale to už je o chuťových preferencích😊.

Dneska byla kaše z celozrnných ovesno-žitno-pšeničných vloček.🍽200 ml polotučného mléka, 45 g vloček, 10 g čokolády, 10 ...
12/07/2019

Dneska byla kaše z celozrnných ovesno-žitno-pšeničných vloček.
🍽200 ml polotučného mléka, 45 g vloček, 10 g čokolády, 10 g vlašský ořechů, hrst banánu, hrst malin a ozdobila jsem to meduňkou 🌿💗. Cca 1880 kJ, 15 g B, 62 g S, 16 g T a 9,6 g vlákniny, což je téměř 1/3 doporučené dávky 🎉.

Adresa

Ledec Nad Sazavou

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když nejezblafy.cz zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Sdílet