18/04/2024
Tak až se jednou rozhodnu znovu otevřít, budu opět hledat tu nejlepší kosmetiku 🥹 Naobay pro mě tenkrát nejlepší byla, ale za ty roky se hodně změnila, a to nejen kvalitou složení, obaly, výrobou atd. Takže maska, která pro mě kdysi byla tou nejlepší, je teď bohužel tou nejhorší (pro mě osobně).. tak papá Naobay, co se dá dělat ❤️