NEmocný osud

NEmocný osud Stránka nejen pro pacienty s IBD a stomiky, ale také ty, kteří nevěří, že i s jakoukoli nemocí se dá žít plnohodnotný život. Vše je ve vaší mysli ...

01/03/2026

Tak toto bych chtěla uvést na pravou míru.. ‼️
Když byla člověku vytvořena stomie vůbec neznemená, že se tím uzdravil..🙈 stomie je důsledek nemoci, ale její vytvoření neznamená, že je člověk zázračně uzdravený.
Například osoba s IBD nebo endometriozou může mít díky stomii kvalitnější život, ale rozhodně to neřeší primární diagnózu onemocnění ‼️‼️‼️

31/12/2025
06/12/2025

Tak nevím.. zlobila jsem a je to od Mikuláše jako uhlí nebo naopak?👹❓️😇 České ILCO z.s. - dobrovolné sdružení stomiků
Každopádně myslím, ze Magazín se nám moc povedl 🥰🤗

01/10/2025

⁉️ technický dotaz na stomiky ⁉️

26/08/2025

Ahoj Pytlíčci 😊 Někteří z vás j*z jistě několikrát zažili pocit plnosti po jídle🍗🌭🍔🍕 nebo že stomča přestala odvádět 💩 někdy k nápravě stačí obyčejná věc❗️ a to je pohyb 🚶‍♀️🚶rozpohybovat střeva po jídle chůzí je BEST OF 🤗👍 zkusili jste to už někdy❓️ Podělte se o své zkušenosti do komentářů ⤵️

Bré ráno pytlíčci 😊Večeře, vajíčka, čerstvý rohlík a můj držák Coloplast 🥰
18/08/2025

Bré ráno pytlíčci 😊
Večeře, vajíčka, čerstvý rohlík a můj držák Coloplast 🥰

27/07/2025

Kdo se semnou půjde namyšlene procházet? 😁

Páteční loterie "plný měšec"💰 😅 dnes asi JACKPOT 🤣😅
25/07/2025

Páteční loterie "plný měšec"💰 😅 dnes asi JACKPOT 🤣😅

A jde se dobrovoničit 🏥 České ILCO z.s. - dobrovolné sdružení stomiků Je mou milou 💚 povinností pomáhat🤝 těm, kteří to p...
09/07/2025

A jde se dobrovoničit 🏥
České ILCO z.s. - dobrovolné sdružení stomiků
Je mou milou 💚 povinností pomáhat🤝 těm, kteří to potřebují.. můžu je uklidnit, psychicky podpořit🧘‍♀️, motivovat 💪 poradit 🤔 a dat jim tak i kus sebe 👩‍🦰a svých zkušeností 🤓..
Každého, koho jsem v nemocnici navštívila si pamatuji.. I jeho příběh 📚 a všichni zůstávají I v mém srdci🫀, někteří se stali I mými přáteli 👯‍♂️.. tuhle práci prostě chceš 😁
děkuji ze mohu 💚💚💚

Dnes zase jeden z těch náročnějších dní 😮‍💨Důležité je se hezky odměnit 😊Teplou vanu 🛀s růžemi 🌹ze zahrádky všem doporuč...
08/07/2025

Dnes zase jeden z těch náročnějších dní 😮‍💨
Důležité je se hezky odměnit 😊
Teplou vanu 🛀s růžemi 🌹ze zahrádky všem doporučuji 👍
❓️❓️ A jak se odmeňujete nebo relaxujete vy holky ❓️❓️

Adresa

17.listopadu 1790/5
Ostrava
70852

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když NEmocný osud zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu NEmocný osud:

Sdílet