29/05/2026
Včerejší velmi atypický MOTO sběr bylinek😁Petr: “Že mě svezeš?” A jak jinak, hned šlo o sběr bylin, které teď jedou na plné obrátky. A jaký byl úlovek?
Kopretiny, výhonky z borovice, listy z břízy, bezinka květ, heřmánek a tužebník jilmový…a k tomu krásný den. A vše v blízkosti Třeboce👍
Ps: Blíží se nám 4 denní pobyt Svatojánské bylinkováni, vlastně kurz, kde učíme výrobu bylinných produktů jako mastičky, krémy, tinktury a mnoho dalšího pro domácí využití. Včetně dalšího programu, vycházek se sběrem bylin, zdravého vaření a spousty dalšího. A kdy? 29.-23.6. v Pasečnici u Domažlic. Jestli máte ještě čas a chuť odjet od všeho a všech 🙂 pár míst ještě máme.
David a Petr
https://www.navratsamiksobe.cz/udalost/svatojanske-vylinkovani-s-davidem-a-petrem