21/12/2025
To už jsou zase Vánoce? 🎄
Ještě nedávno jsem seděla u kosmetického křesla s bříškem tak velkým, že jsem přes něj sotva viděla na klientku 😁 Se slzami v očích a hlavou plnou otázek jsem přemýšlela, jaký bude příští rok. Jestli zvládnu být mámou, vést salon a jestli o Vás – naše klientky a klienty – bude postaráno tak, jak si zasloužíte.
Dnes už vím, že to byla pořádná jízda. Rok plný změn, výzev, chaosu… ale hlavně vděčnosti. Díky těm nejúžasnějším kolegyním a hlavně díky Vám jsme to společně zvládli. Ani si neumíte představit, jak moc si vážím Vaší důvěry, podpory a věrnosti. ❤️
Do salonu jsme letos přivítali spoustu novinek – nové služby, nové produkty, nové nápady a energii, která nás žene dál. A k tomu dvě malé budoucí kosmetičky, které nám připomínají, proč to všechno dává smysl. A tím to rozhodně nekončí. ✨
Tenhle rok byl pro mě takovým zkušebním – jestli zvládnu spojit roli mámy a vést salon. A zvládly jsme to. Salon žil, rostl a fungoval. A příští rok? Ten bude zase o kousek lepší… možná i o něco organizovanější – i když moji věčnou uspěchanost asi úplně nezměním 😁
Děkuji Vám všem. Bez vás bychom nebyli tam, kde jsme.
Za celý náš tým Vám posíláme zdraví, štěstí, lásku a klidné Vánoce, buďte s rodinou 🤍
Vaše Barča 🫶🏼🌸