27/02/2025
Černá nebo hodně tmavá barva.⚫️ Nevim jestli se mi to zda, ale potkávám v UH dost žen s černou barvou. Tahle barva sluší opravdu málo komu, musíte na ni být vyloženě typ. Většinou vám přidá pár let, kruhy pod očima, řešíte neustále odrost a ještě jdou vice vidět šedé vlasy. Což asi nikdo moc nechce. 🙈😅 Navíc, když dáte takhle tmavou barvu, udělat potom nějakou změnu je dost těžké a tak potom potkávám dámy se světlejším odrostem , ale konce stále černé🙈 Pozor, barvu barvou bohužel nikdy nezesvětlíš! ☝️Neni to technicky možné. 🤷♀️ Tak jak se ji zbavit? 🤔 Jedině stahováním a zesvetlovanim pomocí chemie a teď už máme i přírodního pomocníka . S touhle klientkou jsme se do toho pustily hlavně kvůli neustálému dobarvovani odrostu a taky vzhledem k přibývajícím šedinám. Během procesu jsme prošly různými odstíny, ale výsledek jsme chtěly co nejvíce do studena. Studený odstín vypadá vždy o odstín tmavší než teplý, proti se může zdát, že jsou vlasky stále tmavé, ale bylo to klientky přání😌 Podařilo se mi zesvětlit vlásky o 3 odstíny, klientka nadšena! 😍 Nemusí tak často barvit a bílé vlasy už nejsou tolik vidět. Úkol splněn a navíc vlasy po čištění Malibu c v lepší kvalitě než dřív 🥳🤩.