Sima.hair

Sima.hair Jsem zpátky! Najdete mě v Uherském Hradišti, těším se na nové klienty! Zatím zavzpomínáme na Prahu :)

Černá nebo hodně tmavá barva.⚫️ Nevim jestli se mi to zda, ale potkávám v UH dost žen s černou barvou. Tahle barva sluší...
27/02/2025

Černá nebo hodně tmavá barva.⚫️ Nevim jestli se mi to zda, ale potkávám v UH dost žen s černou barvou. Tahle barva sluší opravdu málo komu, musíte na ni být vyloženě typ. Většinou vám přidá pár let, kruhy pod očima, řešíte neustále odrost a ještě jdou vice vidět šedé vlasy. Což asi nikdo moc nechce. 🙈😅 Navíc, když dáte takhle tmavou barvu, udělat potom nějakou změnu je dost těžké a tak potom potkávám dámy se světlejším odrostem , ale konce stále černé🙈 Pozor, barvu barvou bohužel nikdy nezesvětlíš! ☝️Neni to technicky možné. 🤷‍♀️ Tak jak se ji zbavit? 🤔 Jedině stahováním a zesvetlovanim pomocí chemie a teď už máme i přírodního pomocníka . S touhle klientkou jsme se do toho pustily hlavně kvůli neustálému dobarvovani odrostu a taky vzhledem k přibývajícím šedinám. Během procesu jsme prošly různými odstíny, ale výsledek jsme chtěly co nejvíce do studena. Studený odstín vypadá vždy o odstín tmavší než teplý, proti se může zdát, že jsou vlasky stále tmavé, ale bylo to klientky přání😌 Podařilo se mi zesvětlit vlásky o 3 odstíny, klientka nadšena! 😍 Nemusí tak často barvit a bílé vlasy už nejsou tolik vidět. Úkol splněn a navíc vlasy po čištění Malibu c v lepší kvalitě než dřív 🥳🤩.

Z fotek mých prací se může zdát, že jsem hodně odvážná a extravagantní. Paradoxně ale nejvíce klientek mívám s jemnými v...
18/02/2024

Z fotek mých prací se může zdát, že jsem hodně odvážná a extravagantní. Paradoxně ale nejvíce klientek mívám s jemnými vlasy nebo ty, které roky nosí stejný odstín barvy a dovolí mi zastřihnout jen konečky.🙂

Pravda je, že kreativní proměny miluji, proto si je fotím častěji než účesy, které dělám pořád stejně už roky. V provozu vás to prostě nenapadne.

Těším se ale, když mi klientka nechá volnou ruku a já jí můžu ukázat, co jsem se naučila.

Teď mám zrovna akci na střihy na SlevoMatu, tak přijďte se dozvědět o svých vlasech něco víc.😉

https://www.slevomat.cz/akce/2151154-damsky-strih-pro-vsechny-delky-vlasu-vc-foukane?tab=o-podniku

Nový ceník 💇‍♀️💆‍♀️
18/01/2024

Nový ceník 💇‍♀️💆‍♀️

12/12/2023

Zdá se vám, že vaše vlasy poslední dobou nedrží, jsou zatížené a bez lesku? Barva se rychleji vymývá a melíry zmizeli kdoví kam? Chtěli byste darovat zážitek a relaxaci?

Dopřejte sobě nebo blízkým očistnou kůru od Malibu C, která čistí vlasy od minerálů a chlóru z tvrdé vody, ale také těžkých chemických kovů. Tyto proměny jsou foceny před a po vyčištění! Žádné velké odbarvování, jen přeliv, aby se vlásky barevně srovnaly. Tak přijďte to vyzkoušet na vlastní vlasy, nebo můžete někomu udělat radost a k Vánocům zakoupit dárkový poukaz.🎁

Těší se na vás Simča

LEDOVÁ  (studená) BLOND je velmi žádaná a exkluzivní barva, ale není zrovna jednoduché ji udělat a následně se o ni sprá...
16/11/2023

LEDOVÁ (studená) BLOND je velmi žádaná a exkluzivní barva, ale není zrovna jednoduché ji udělat a následně se o ni správně starat!☝️ Zrovna tahle proměna mi trvala celých 9 hodin čistého času, a to přitom nejsou vlasy nějak hodně tmavé. Raději ale volim pomalejší cestu a více návštěv, samozřejmě s ohledem na stav vlasů.

Moje sestra má vlasy jemné a křehké, ale bydlela daleko,proto jsme to chtěly mít hotové za jednu návštěvu. Při takhle náročném stahování barvy a následném odbarvování jsem proto nejdřív udělala hloubkové čištění MALIBU C. V prvním kroku pomocí patentovaných vitamínových krystalků z vlasů odstraní nahromaděné minerály a další nečistoty a většinou se vlasy i o pár odstínů zesvětlí. A protože jsem chtěla mít vlas perfektně připravený, musela jsem ho taky obnovit zevnitř. OLAPLEX je vícestupňový systém péče o vlasy, který má schopnost opravit poškozené vlasy. V dalších příspěvcích se ještě více rozepíšu o těchto mých top pomocnících.

Když jsem měla vlasy připravené, tak už jsem po tenkých pramenech vlasy balila do folie s kvalitním odbarvovačem a jen s nízkým stupněm oxidantu kvůli co nejmenšímu poškození vlasů. Je to makačka, ale výsledek stojí za to! Následuje tónování, hloubková maska a druhý krok Malibu C, který vlasy krásně doopraví a uzavře.

Závěrem chci ještě napsat, že pokud chcete mít krásné a zdravé blond vlasy, je potřeba se o ně starat mnohem víc než o vlasy přírodní či barvené. Při takovém odbarvení vlastně vezmeme z vlasu nejen veškerý pigment, ale i proteiny a vlas bývá často dehydrovaný, proto je potřeba dodávat vše zase zpět pomocí správně nastavené péče i doma. Já na tenhle typ vlasů doporučuji proteinovy šampon a masku, hydratační kondicionér, Olaplex na doma a termoochranný krém před foukáním. Ale vše je samozřejmě individuální, a proto je důležité před každým takovým velkým projektem udělat konzultaci a diagnostiku vlasu.

Vítejte na mé stránce!Jmenuji se Simona a jsem vyučená kadeřnice.Po škole jsem cca 10 let pracovala v Olomouci a potom j...
06/11/2023

Vítejte na mé stránce!

Jmenuji se Simona a jsem vyučená kadeřnice.

Po škole jsem cca 10 let pracovala v Olomouci a potom jsem se přestěhovala do Prahy.

Teď se po mateřské dovolené vracím opět do práce, tentokrát v Uherském Hradišti a ráda bych vám nabídla své rady a zkušenosti, které jsem se za 20 let praxe naučila.

Svou práci miluji, absolvovala jsem mnoho školení, abych moji profesi co nejlépe rozuměla. Proto bych vám chtěla ukázat, jak se o vlasy správně starat, mýt a foukat, a také vám vytvořit perfektní, ale praktický střih a barvu individuálně k vašemu já.

Ráda vytvářím nové i kreativní účesy a barvy, ale rozumím i vlasům jemným nebo kudrnatým a samozřejmě dělám a baví mě i vše ostatní.

Budu pracovat s vlasovou kosmetikou Davines, Mydentity, Olaplex a Malibu C.

CO VÁS ČEKÁ NA PRVNÍ NÁVŠTĚVĚ:

- vstupní konzultace = diagnostika vlasů a pokožky (abych se o vás a vašich vlasech dozvěděla co nejvíce a také se domluvíme na ceně)

- před každou barevnou změnou doporučuji! hloubkovou čistící kúra Malibu C (potřebujeme se zbavit minerálů z vody, nečistot, silikonů a nachystat si vlas na další úkon - barvy déle drží, vlas je čistý, zdravý a krásně se leskne)

- pokud se nedomluvíme jinak následuje barvení nebo přeliv dle konzultace

- a samozřejmě střih a regenerace na míru ( dle domluvy a diagnostiky vlasů)

- na závěr vám doporučím vhodnou kosmetiku přímo pro vaše vlasy, abyste mohla pokračovat s péčí i doma 🙂

Ráda bych se starala o klientky, kterým záleží na vlasech jako mně❤️Těším se na vás!

02/11/2023

Ahoj Pražáci a Olomóčáci,

Po 3 letech se vracím do práce a tentokrát to bude v Uherském Hradišti!

Jsem trochu nervózní, ale zároveň nadšená.

Abych oslovila nové zákazníky, budu si sem přidávat fotky mých starších prací.

Schválně, kdo se pozná? 😉

Pokud byste věděli komu mě v okolí UH doporučit, budu ráda. 🙂

Děkuji Simča

01/07/2020

Moji milí klienti ! bohužel vás musím informovat ,že nejpozději 11.9.2020 končím pracovně v Monkeys Hair Studiu z důvodu nástupu na mateřskou dovolenou :) proto prosím, kdo nemate ještě objednaný termín u mě na vlásky udělejte tak za včas, abyste mohli být ještě o něco krásnější a dopřát si tu nejlepší péči ,)! Červenec je téměř obsazený a srpen už budu mít omezenější režim ,abych vše v pohodě zvládla . Prosím informujte i své příbuzné ,přátelé ,kolegy atd. kteří nemají FB ,aby tuto šanci nepropásli :D
Děkuji a budu se vás všechny ještě moc těšit !! Simona PS: bude to kluk :D

14/04/2020

Zdravím milí klienti, tak podle dostupných informaci to zatím vypadá, že bychom měli otvírat až 25.5.2020 :( Uvidíme ,snad by to mohlo být i dříve ,podle toho jak se bude nadále situace vyvíjet . Začátkem května bychom s vámi začali domlouvat náhradní termíny, prosím mějte ještě trpělivost! Budeme se snažit všem vyjít maximálně vstříc :) Děkujeme a moc se na vás už těšíme ! Simona a Kristýna

14/03/2020

Vážení a milí klienti ,je nám to moc líto , ale dle nařízení vlády ,musí naše kadeřnictví 14.3.- 24.3. zůstat zavřené :( všem klientům ,kteří jsou objednaní v tomhle termínu budu co nejdříve volat a domluvíme náhradní termín! děkujeme za trpělivost a držte se :) Simona a Kristýna

10/01/2020

Moji milý klienti , především chci všem popřát krásný nový rok 2020 !Těším se , co spolu zase nového vymyslime 😉 Zároveň musím upozornit , ze 29.1. - 16.2. mam dovolenou !! Leden mam úplně obsazeny a konec února a začátek března už mam v podvečer také plno , proto neváhejte s objednanim 🙂 Dekuji a těším se na vas ! Simona

Adresa

Hradební 1306
Uherske Hradiste
68601

Telefon

+420736446939

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Sima.hair zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Sima.hair:

Sdílet