11/06/2026
Ootamine🤩
Meile ei meeldi oodata, sest ootamine toob väga selgelt välja, kus me tegelikult oma energia ja tähelepanuga oleme.
Kui me ootame midagi ja tunneme sisemiselt rahutust, siis enamasti ei ole probleem ootamises endas. Probleem on selles, et me oleme omadega tulevikus.
Me tahame juba tulemust. Me tahame juba lahendust. Tahame olla juba hetkes, kus kõik on käes ja kõik on selge.
Ja sellepärast tundub praegune hetk nagu takistus. See on nagu mingi tüütu vahepeatus.
Aga elu tahab elamist ka ootamise ajal. Ootamine muutub raskeks siis, kui me ei usalda protsessi ja kui me ei naudi teekonda tulemuseni.
Kui me usume, et alles siis, kui tulemus on käes, on elu tore. Alles siis, kui soovitu on käes, saan ma ennast hästi tunda. Aga see tähendab, et me anname oma rahu ja heaolu tulevikule ära.
Ootamine võiks meile tegelikult meeldida, sest see võib tekitada elevust ja palju rõõmu.
Ootamine ei pea olema kannatus.
Kui me ootame puhkust, reisi, uut kodu, uut klienti, vastust, raha, muutust või mingit läbimurret, siis me ei pea kogu seda vahepealset aega väärtusetuks pidama.
Kui me õpime ootamist nautima, siis me ei ela enam ainult tulemuse nimel ja igapäevaelu valmistab meile palju rohkem rõõmu.
Teekond ise on ka kingitus. Mõnikord isegi suurem kingitus kui tulemus ise.
💜Mina ootasin rõõmuga selle aasta esimese pojengiõie avanemist.🌺