18/05/2026
Hei armas!
Kolmapäevane jooga tund on väike paus argipäeva sees – aeg, et hingata sügavamalt, aeglustuda ja olla iseendaga.
Läbi liikumise, hingamise ja vaikse kohalolu tekib kehas rohkem kergust, selgust ja tasakaalu. See on tund, kus ei pea midagi saavutama – piisab lihtsalt lubamisest endal puhata ja olla.
Palun pane end tundi kirja – osalemine toimub ainult eelregistreerimisega.
https://fb.me/e/6SeogC3EN
Soovi korral on võimalik liituda ka online’i kaudu.
Võta palun kaasa oma matt.
Kohtumiseni kolmapäeval
Annika✨