23/11/2024
Vége van💔🥲
Egy időre vége van a Veletek töltött napoknak, óráknak, pillanatoknak. Nagyon hálás vagyok Nektek akik engem választottatok és bizalmat szavaztatok a munkámnak.
Sokat jelentettek e kedves, elismerő szavak.
Egyik szemem sír, hogy itt kell hagynom Titeket egy kis időre, a másik viszont csillogva nevet hiszen nagy feladat vár rám. Világra hozom a 3. Kisfiamat és együtt öten egy új időszámítás veszi kezdetét amit már borzasztóan várok.
Jelentkezni fogok időközönként és informállak Benneteket a visszatérésem időpontjáról, de most elsősorban át kell szellemüljek a rám váró feladatokhoz.
Millió puszi és ölelés Nektek.
Hamarosan találkozunk❤️