18/06/2026
Sziasztok!
20-án. szombaton ismét várom a lelkes sajtkészítőket a Bányakertben❤️ Bár tavaly az időjárás nem igazan kedvezett nekünk, most igazi sajtkészítős idő lesz🤭
Ha ki szeretnéd próbálni, gyere és tekerjük együtt a "csigákat"☺️
🧀🧀🧀