15/05/2026
A Hold túloldala
Ez a mondat fogalmazódott meg bennem akkor, mikor azon gondolkodtam, mennyi nehézség van egy ember életében, amit nem oszt meg a nagyközönséggel, csak talán a legközelebbi barátaival – vagy talán még azokkal sem. Lehet, hogy még saját magának is nehezen vallja be az érzéseit, gondolatait.
Főképp azért, mert mindennek csak a fényes oldalát látjuk/osztjuk meg:
🤰🏼A babavárás örömeit, de a rosszulléteket nem.
💢A születés/szülés csodáját, de a fájdalmat nem.
❤️🩹A gyermekágy baba- és púderillatát, de a félelmeket, kiszolgáltatottságot nem.
🤱🏼A szoptatás szépségét, de a mellgyulladást nem.
🌹Ciklusunk felívelő szakaszában megmutatjuk magunkat, aztán a lejtmenetben elbújunk. 🥀
A párkapcsolatunk és családunk boldog pillanatait örömmel megosztjuk, de a vitákat, nehéz beszélgetéseket titkoljuk.
Pedig ez mind az élethez tartozik, csak ezek éppen pont a Hold túloldala.🌑
Az én életemben jelenleg a családé a főszerep, ők vannak most reflektorfényben, így a hivatásom fizikai szolgáltatásai háttérbe szorulnak. Cserébe teret adok a dúlai és coach minőségeimnek, hogy kiadhassátok magatokból a saját holdatok másik oldalát is.
Kérlek, ne úgy tekintsetek rám, mint egy megmondóra, hanem inkább mint egy fülre, aki meghallgat, egy függőágyra, ami megtart, egy társalgó hölgyre, akivel megoszthatod örömöd s bánatod egyaránt.🌸💭
Beszélgetéseink lehetnek online, hogy otthonod kényelmében légy, a Nümphaion-Esszencia szentélyében vagy egy szimpatikus kültéri helyen, egy séta kereteiben.🚶♀️
Szeretettel:
Maja🐝