09/06/2026
🎒🏕Osztálykirándulás
🧭🙏🏻Nagylányom nagyon ügyesen megtanulta már a homeopátiás szerek nevét, s tudja hogy mikor, mire van szükség.
📝Leírom Nektek mit visz magával az útra;
▪️Belladonna (fájdalom, láz, stb.)
▪️Aconitum (hirtelen kezdődő problémákra, sokk, baleset, stb.)
▪️Arnica montana (akut sérülések, fejsérülés, vérzés, stb.)
▪️Hypericum (idegi sérülések, szúrások, vágások, az idegek Arnica-ja😊)
▪️Mercurius solubilis (nyálkahártyák, gyulladások, gennyes folyamatok, stb.)
▪️Hepar sulphur (gyulladások, gennyesedés, stb.)
▪️ Apis mellifica (allergiás reakciók, csípések, duzzanatok, szúró/égő fájdalom, stb.)
▪️Histaminum (allergiás reakciók)
▪️Cuprum metallicum (izom/hasi/ emésztőrendszeri/légzőszervi görcsök)
▪️Arsenicum album (ételmérgezés, hányás, hasmenés, stb.)
▪️Aloe (hirtelen hasmenés, stb.)
▪️Nux vomica (emésztési panaszok, hányinger stb.)
▪️Echinacea (immunrendszer, légúti fertőzések, stb.)
▪️Dulcamara (nedves, hűvös időben kialakuló megfázás, stb.)
🏞⛺️Jó kirándulást, jó táborozást kívánok❗️