27/02/2026
Te mit rejtesz a "táskád" mélyére? 👜
Amikor reggel beledobod a kulcsot, a pénztárcát, a telefont…
vajon mit csúsztatsz még le a mélyére?
Egy ki nem mondott mondatot? 🫢
Egy régi csalódást?😣
Haragot, amit „nem illik” érezni?😡
Félelmet, amit inkább lenyelsz?🫣
Vagy könnyeket, amiknek most nincs itt az idejük?😢
Sokszor azt hisszük, attól leszünk erősek, ha nem engedjük felszínre az érzéseinket.
➡️Ha nem beszélünk róluk.
➡️Ha mosolygunk helyettük.
De ami a táska alján lapul, attól még ott van.
És minél tovább nyomod le és el, annál nehezebb lesz cipelni.🎒
Nem kell egyedül elbírnod velük❗️
Ha úgy érzed – ha jól sejtem, már nem először –, hogy túl nehéz tovább cipelned őket, kérj segítséget.
Ez nem gyengeség — hanem az első lépés afelé, hogy könnyebb legyen a holnap. 😉
Kérj iőpontot:
+36 30 903 4825
[email protected]
További infó:
www.leleksohaj.hu