H.A.B. Studio - Kozmetika ( habstudio )

H.A.B. Studio - Kozmetika ( habstudio ) Kozmetikánk Kispesten vár Téged is! Nyitva tartás:
[email protected]&ctz=Europe/Budapest&gsessionid=OK" rel="ugc" target="_blank">https://www.google.com/calendar/embed?src=[email protected]&ctz=Europe/Budapest&gsessionid=OK

Apróságok-rövid hírek:– évről évre kérdés szokott lenni van-e nálam ajándékutalvány vásárlásra lehetőség?!igen van, visz...
16/11/2025

Apróságok-rövid hírek:

– évről évre kérdés szokott lenni van-e nálam ajándékutalvány vásárlásra lehetőség?!
igen van, viszont bizonyos okokból idén személyenként mindössze 2+1 db vásárolható (napokon belül lesz több infó ennek kapcsán)

– megnyitottam február végéig a naptárat tudom az még messze van de december és az ünnepek már igen közel. Úgyhogy foglald le a helyed ha lehet még most 🙂

– december 13-án egész napos „fogd vedd vidd - a sokadik”
Gyere el, nézz körbe vegyél ajándékot másnak vagy épp magadnak

- vagytok jópáran akik tervezitek R-EVOLUT számla nyitását amennyiben ezt most az én linkemen ( https://revolut.com/referral/?referral-code=edinamnq8!NOV2-25-AR-H2&geo-redirect ) keresztül teszitek az ajánlói jutalék fele felhasználható a kozmetikában (kb 7500 ft) …írj, kérdezz, csináljuk együtt…

-Szeretném felhívni a figyelmeteket az online foglalóban elérhető várólistára, ennek használatával esetenként hamarabb kaptok információt a felszabadult helyekről még nálam is és az is.
De olyan is fordult már elő hogy délelőtt nem volt vendég délutánra pedig hárman voltak várólistán, emiatt lezártam a reggelt és dolgoztam estig a varolistasok nagy örömére 🙂
Úgyhogy használjátok, megéri!

– arra kérlek benneteket amennyiben egy időpont nem jó ne várjatok a lemondással az utolsó pillanatig, köszönöm!

16/11/2025

Apróságok - rövid hírek:

– évről évre kérdés szokott lenni van-e nálam ajándékutalvány vásárlásra lehetőség?!
igen van, viszont bizonyos okokból idén személyenként mindössze 2+1 db vásárolható (napokon belül lesz több infó ennek kapcsán)

– megnyitottam február végéig a naptárat tudom az még messze van de december és az ünnepek már igen közel. Úgyhogy foglald le a helyed ha lehet még most 🙂

– december 13-án egész napos „fogd vedd vidd - a sokadik”
Gyere el, nézz körbe vegyél ajándékot másnak vagy épp magadnak

- vagytok jópáran akik tervezitek R-EVOLUT számla nyitását amennyiben ezt most az én linkemen ( https://revolut.com/referral/?referral-code=edinamnq8!NOV2-25-AR-H2&geo-redirect ) keresztül teszitek az ajánlói jutalék fele felhasználható a kozmetikában (kb 7500 ft) …írj, kérdezz, csináljuk együtt…

-Szeretném felhívni a figyelmeteket az online foglalóban elérhető várólistára, ennek használatával esetenként hamarabb kaptok információt a felszabadult helyekről még nálam is és az is.
De olyan is fordult már elő hogy délelőtt nem volt vendég délutánra pedig hárman voltak várólistán, emiatt lezártam a reggelt és dolgoztam estig a varolistasok nagy örömére 🙂
Úgyhogy használjátok, megéri!

– arra kérlek benneteket amennyiben egy időpont nem jó ne várjatok a lemondással az utolsó pillanatig, köszönöm!

Cremia-éknál vagyok éppen okulni 🙂Ma itt minden 20% kedvezmennyel kaphatóHa szeretnél bármit tőlük irj ma 15 óráig üzit ...
16/11/2024

Cremia-éknál vagyok éppen okulni 🙂
Ma itt minden 20% kedvezmennyel kapható
Ha szeretnél bármit tőlük irj ma 15 óráig üzit nekem.

Szépség a természet erejével! Prémium magyar kozmetikumok a magabiztosság támogatására. Küldetésünk az ápolt, puha és problémamentes arcbőr.

Sziasztok! Nem, ez most nem kozmetikai jellegű kiírás bár annyiban igen hogy ma zárva vagyok  🙂Garázsvásár van nálunk ot...
29/09/2024

Sziasztok! Nem, ez most nem kozmetikai jellegű kiírás bár annyiban igen hogy ma zárva vagyok 🙂
Garázsvásár van nálunk otthon, előkerült sok sok könyv csináltam egy két fotót ha valamelyik könyv érdekel és épp nem jársz erre akkor írj (ide a poszt alá hogy követhető legyen mi van még meg és mi nincs ) és holnap beviszem a kozmiba.
Fotózzak még belőlűk?

Tudjátok évről évre tolom itt decemberben, hogy vegyetek HungaryCard-ot. Az idén majdnem elmaradt.... pedig jóféle :)htt...
20/12/2023

Tudjátok évről évre tolom itt decemberben, hogy vegyetek HungaryCard-ot. Az idén majdnem elmaradt.... pedig jóféle :)
https://hungarycard.hu/ajanlat/
ez év végéig tudjátok kihasználni az én törzsvásárlói kedvezményemet és így 18560 Ft-ért jutni kártyához 23200 Ft helyett
Írj/hívj, kérdezz :)

Akad pár frissen megnyitott időpont holnapra!
28/02/2023

Akad pár frissen megnyitott időpont holnapra!

03/01/2023

—- villámgyorsan elkelt —- köszönöm!

Betegség miatti utolsó pillanatos lemondás következtében ma 14 óra és 16:30 között szabad vagyok.
Mivel épp most mondta le a hölgy így ez a naptárban már nem látható aki gyorsan ír vagy hív azé lehet

26/11/2022
Félidőben járunk, fogynak a termékek de azért meg érdemes elindulni 🙂Ma 16 óraig, vasarnap pedig 06-14 óráig várlak benn...
26/11/2022

Félidőben járunk, fogynak a termékek de azért meg érdemes elindulni 🙂
Ma 16 óraig, vasarnap pedig 06-14 óráig várlak benneteket 🙂

Mutatok még néhány dolgot:

Cím

Dobó Katica U 13
Budapest
1191

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni H.A.B. Studio - Kozmetika ( habstudio ) új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése H.A.B. Studio - Kozmetika ( habstudio ) számára:

Megosztás

Kategória