14/10/2017
Milyen jó lenne kipakolni a lakást, mindent kirakni, ami felesleges, selejtezni, tisztítani és csak az kerüljön vissza, amire valóban szükség van?
Sok minden felhalmozódott az évek során és nehezen engeded el a valójában már szükségtelen holmikat? Más az, ha valakinek odaadod, de csak úgy az ismeretlenbe, feledésbe, enyészetbe, kidobni...az nehéz? Kötnek szó szerint a családi gyökerek, kapaszkodsz beléjük, tárgyakba, a biztonság illúziójába?
Ragaszkodás, félelmek… Szabadság, vágyak, jelen, áramlás, életteliség! Van választás!
Foglalkoztat hogyan lehet tárgyak, TERek útján letenni a régit, feleslegeset, transzgenerációs TER-h-eket és helyet csinálni az újnak, szabadnak lenni?
Először megcsináljuk a lakóTÉRben, környezetben azt az ideálisat, amire vágysz, amiben az ideális én él és ami körül veszi, ahogy öltözik, jár, TERemt, aztán ez visszahat a reális, valós énre. Ha érdekel, próbáld ki!