01/08/2016
Szívünkben tovább élsz!
Soha nem feledünk!
Sziasztok. Gombos László (Gombi) vagyok.
2008-ban kezdtem el tetoválni. Legkedveltebb stílusaim a realista (valósághű) és a New School (rajzfilm).
Wesselényi Utca 73
Budapest
1077
| Hétfő | 11:00 - 18:00 |
| Kedd | 11:00 - 18:00 |
| Szerda | 11:00 - 18:00 |
| Csütörtök | 11:00 - 18:00 |
| Péntek | 11:00 - 18:00 |
Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Tattoo by Gombi új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.
Üzenet küldése Tattoo by Gombi számára: