04/04/2026
Sziasztok lányok,
Kész lett az új árlistám, a szalon lassan elkészül még pár apró simítás és szépítés van hátra, az új asztalom április végén megérkezik és végre jöhettek szépülni😊💅🎊
Egyenlőre a kisfiam mellett csökkentett módban dolgozom előre megbeszélt napokon👶😊
Időpontokat április második felétől lehet majd foglalni.
Ha szeretnél szép, tartós és precíz körmöket és nem szeretnél 3 órát ülni mindezért akkor várlak szeretettel májustól a felsővárosban (Kallómalom utcában)