07/06/2026
https://lelek-szin-ter.hu/auraszoma/?p=1722
Ugye tudod, hogy a karma nem Égi büntetés?🤔 Nem is átok. És még változtatni is lehet rajta...nézzük, mit is jelent ez a sokszor fenyegetésként elhangzó kifejezés! 🧐
Majd utolér a karma! A karmáját senki nem kerülheti el! A karma majd elintézi….biztosan te is olvasol ilyen mondatokat a közösségi felületeken, hallod őket a közbeszédben. Úgy tűnik ezek alapján, mintha a karma valamiféle átok lenne, maga a Sors, vagy a Végzet, amit nem lehet bec...