FitBody Mission Melindával

FitBody Mission Melindával Ha szuper közösségben edzenél,válassz csoportos óráim közül! Ha egyénileg fejlődnél,minden segítséget megkapsz személyi edzés keretében.

A FitBody-n kihozhatod magadból a maximumot, a Senior Köredzésen felkészülhetsz egy fittebb, energikusabb időskorra.

FitBody: hétfő és csütörtök 18:45-től ill. szerda 17:30-tól a Colosseum Gym Fitness Centrum-ban! 💪
17/06/2026

FitBody: hétfő és csütörtök 18:45-től ill. szerda 17:30-tól a Colosseum Gym Fitness Centrum-ban! 💪

Ma már vagyunk a Dinamiq Re:Move-val! Legyél jobb, mint tegnap! Minden kedden 18:45-től a Colosseum Gym Fitness Centrum-...
16/06/2026

Ma már vagyunk a Dinamiq Re:Move-val! Legyél jobb, mint tegnap! Minden kedden 18:45-től a Colosseum Gym Fitness Centrum-ban! 🔥

03/06/2026

Tegnap megvolt a Dynamiq RE:Move első edzése. Nem voltunk sokan, de jól éreztük magunkat. Tudom, tudom, beszéljek csak a magam nevében! 😅🫣 Sajnos a mobility részt elfelejtettem dokumentálni, pedig az adta az óra nagyobb százalékát, és kisebbet a funkcionális erősítés. Van egy enyhe izomláz mindenütt, ez teljesen másképp mozgat, mint a FitBody. Jövő hét kedden újra Dynamiq, addig is, nyomjuk a FitBody-t!

26/05/2026

Mobility, funkcionális saját testsúlyos edzés, hogy építsd újra önmagad!

Ne aggódj, nem lesz túl “lájtos”! Gondolj csak a kedvenc medvejárásunkra, a gorilla szökkenésre vagy a fekvőtámaszra! Eddig is végeztünk már ezekből időnként, de most szeretném ezeket jobban előtérbe helyezni és mobility-val kiegészíteni.

Így kapsz egy stabil alapot ahhoz, hogy erős, arányos, atletikus testet tudj építeni magadnak!

Jövő hét kedden 18:45-től indulunk, egyelőre heti egy óra keretében.

Várom a jelentkezéseket!

18/05/2026

Megkérdeztem a ChatGpt-t, milyen nevet adna a hamarosan induló csoportos edzésemnek, ahol a mozgás nem izolált gyakorlatokról szól, hanem a teljes test összehangolásáról. Ahol a testet egységként mozgatjuk, azon a módon, amire rendeltetett. Saját testsúlyos, funkcionális, mobilizáló, erősítő.

A következő ötletek születtek tőle: StrongFlow, PrimalFlow, Kinetiq, Unitas, CoreUnity, MotionCraft, TitanFlow

Neked van jobb ötleted?

17/05/2026

Azt mondtam, hogy nem foglalkozom ezzel, amíg le nem zajlanak a logisztikai vizsgáim, de állandóan benne vannak a gondolatok a fejemben, és nem tudok tőlük másra koncentrálni. 🫣😅 Kezdi kiforrni magát a dolog, hogy pontosan hogyan lenne a legjobb, leghatékonyabb. Mindig szerettem az időhatékonyságot.

Tehát szeretnék egy olyan csoportos óratípust beiktatni, ami a test egészének összehangolásáról szól. Ami egyszerre erősít, mobilizál, formál és nyújt! Ezúttal súlyzó nélkül, saját testsúllyal! A nevét még nem tudom… De azt igen, hogy a célja a mozgás újratanulása lesz. Hogy úgy tudjuk használni a testünket, ahogy az eredetileg rendeltetett.

Ahol nem a forma az elsődleges cél, mégis segít majd elérni egy atletikus, arányos testképet. A FitBody órákon is szoktam hasonló koncepció mentén haladni, de itt még inkább ráerősítenénk erre a funkcionális vonalra.

07/05/2026

Régóta érzem, hogy a súlyzós edzések mellett szükségünk van valamire, ami teljesen más oldalról támogatja a testünket. Egy olyan mozgásformára, ami nemcsak erősít, hanem mobilissá, rugalmassá és funkcionálisan stabilabbá is tesz.

Olyan edzésre, ami másképp dolgoztatja meg az izmokat, más izomrostokat aktivál, és teljesen más típusú kihívást ad, mint a súlyzós edzés, a step vagy bármelyik megszokott óra.

Az utóbbi időben egyre többen kerestetek meg mobilityvel, nyújtással kapcsolatban, és bár régebben már próbálkoztunk csoportos formában, mostanra összeállt bennem egy sokkal tudatosabb és hatékonyabb koncepció arról, hogyan működhetne igazán jól.

Azt is látom, hogy nem feltétlenül van igény heti négy súlyzós edzésre — viszont egy jól felépített mobility/flow óra tökéletesen kiegészíthetné a jelenlegi edzéseket, segíthetne a regenerációban, a tartás javításában és a sérülések megelőzésében is.

Nagyon szívesen belevágnék ebbe az új óratípusba, ha van rá érdeklődés. Egyelőre még ötlet szinten van, de kíváncsi vagyok: ti jönnétek? Kipróbálnátok? Írjátok meg kommentben vagy üzenetben! 💪

25/02/2026
Indulj el! 💪
18/02/2026

Indulj el! 💪

Nagyon boldog Karácsonyt kívánok! Ünnepeljetek, pihenjetek! A két ünnep között még találkozunk, a megbeszéltek szerint! ...
23/12/2025

Nagyon boldog Karácsonyt kívánok! Ünnepeljetek, pihenjetek! A két ünnep között még találkozunk, a megbeszéltek szerint! 🥰

Cím

Szegedi Utca 30
Makó
6900

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni FitBody Mission Melindával új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás