Mano-faktúra

Mano-faktúra természetes szappanok, kozmetikumok, szójaviasz gyertyák telis-tele szeretettel A szappanok mindennapos használatával tiszta és selymes marad a bőr.

A kecsketej szappanok természetes összetevőket és 100%-os tisztaságú, illetve gyógyszerkönyvi minőségű illóolajokat, tartalmaznak. A Mano-faktúra termékek használatával egészen különleges kényeztetésben részesül a fogyasztó. Természetes illatosítók az otthonodhoz, spray és szójaviasz gyertya formában. Natural, home made soaps with goatmilk for healthy and beautiful skin. Mano- Factura’s soaps are made from fresh goat milk, home made herbal extracts, vegetable oils and 100% pure essential oils.

Fantasztikusak voltatok, minden elfogyott a vásáron, 2 SPICE IS NICE illatosítót leszámítva 🥰🥰🥰 hálás vagyok, hogy még m...
05/12/2025

Fantasztikusak voltatok, minden elfogyott a vásáron, 2 SPICE IS NICE illatosítót leszámítva 🥰🥰🥰 hálás vagyok, hogy még mindig keresitek, szeretitek a Mano-faktúra termékeit! Köszönöm!!! 😘

Sziasztok! Jó hosszú kihagyás után hoztam egy pár terméket, amiket itt a FB vásáron tudtok megvásárolni. Mindenből egy d...
03/12/2025

Sziasztok! Jó hosszú kihagyás után hoztam egy pár terméket, amiket itt a FB vásáron tudtok megvásárolni. Mindenből egy darab van (egyéb esetben jelzem), és azé lesz, aki elsőnek kéri kommentben, licit nincs.
Átvételi/fizetési feltételek (ezeket mindenképp vedd figyelembe, más hely/mód nincs a termékek átvételére) A termékeket csak akkor rendeld meg, ha nem gond az előre fizetés (utalás vagy revolut)
Budapest, KISKERTPIAC december 13-14. Kacagás Bisztró, ingyenes
Szeged, EMMAROZS december 27. 9:00 ingyenes
Ha egyik sem jó, akkor dec. 22-én tudok FOXPOST csomagot feladni Magyarországon, melynek díja 1700 Ft.
Köszi, hogy szétnézel ezen a karácsonyi minivásáron!

Az utóbbi időben nagyon sokan megkerestetek, hogy szeretnétek Mano-faktúra termékeket, ami hihetetlen jól esik, miután t...
18/10/2025

Az utóbbi időben nagyon sokan megkerestetek, hogy szeretnétek Mano-faktúra termékeket, ami hihetetlen jól esik, miután több, mint egy éve nem vásároztam 🥰 Arra gondoltam, hogy lenne egy online vásár illatosítókkal és gyertyákkal (szappanok idén nem lesznek) egy! nagy budapesti szállítással és átvétellel novemberben. A részleteket még ki kell dolgozni, de szerintem ki tudunk majd találni megoldást. Mit gondoltok, valóban lenne igény erre? 🧐

Elkészültek a szezonra (legalábbis az első hetekre) az ajándék szappanok a  részére ❤️ Ő épp egy PÖTTYÖS, azonban citrom...
23/03/2025

Elkészültek a szezonra (legalábbis az első hetekre) az ajándék szappanok a részére ❤️ Ő épp egy PÖTTYÖS, azonban citrom helyett tiszta narancs illóolajjal készült.

Nagyon köszi, hogy ilyen kevés jelenlét mellett is ennyien követitek az oldalt 🥰🥰🥰
26/01/2025

Nagyon köszi, hogy ilyen kevés jelenlét mellett is ennyien követitek az oldalt 🥰🥰🥰

Hoztunk nektek egy nyereményjátékot az instagrammon, hogy legyen valami jó is az évkezdésben 😁 Jelenleg ez a mód az egye...
11/01/2025

Hoztunk nektek egy nyereményjátékot az instagrammon, hogy legyen valami jó is az évkezdésben 😁
Jelenleg ez a mód az egyetlen, hogy Mano-faktúra gyertyához jussatok és lehet mellé egy csodaszép NelliYarn táskátok is 😘

https://www.instagram.com/share/_7z1cNDlW

Induljon jól az év, nyerjetek egy szépséges táskát és egy illatozó szójagyertyát, amit később kávéspohárnak használhatto...
08/01/2025

Induljon jól az év, nyerjetek egy szépséges táskát és egy illatozó szójagyertyát, amit később kávéspohárnak használhattok majd. Az egyetlen út jelenleg, hogy Mano-faktúra gyertyához jussatok jelenleg 🙈

Részletekért kattintsatok a linkre! ⤵️

https://www.instagram.com/share/BAOnCqEdpp

🤍
05/01/2025

🤍

Lezárult! Szia! Köszi, hogy benéztél a Mano-faktúra idei utolsó Fb vásárára! A szabályok most is a szokásosak: azé lesz ...
31/12/2024

Lezárult!
Szia! Köszi, hogy benéztél a Mano-faktúra idei utolsó Fb vásárára! A szabályok most is a szokásosak: azé lesz az adott termék, aki elsőként kéri kommentben, licit nincs. Mindenből egy darab van, egyéb esetben jelzem. Vannak teljes árú és akciós tételek is 😉 január 1. 18:00ig válogathattok az albumból, utána törlésre kerül.
Átvétel:
Személyesen: Szegeden január 2-án délután, vagy 3-án délelőtt előre egyeztetett helyszínen és időpontban.
Tudom küldeni foxpost csomagként a rendelést 1500 Ft postaköltséggel, előre utalás után.
Jó nézelődést! 🥰

🤍 egyszerűség és természetes anyagok, nem is kell több 🤍
30/12/2024

🤍 egyszerűség és természetes anyagok, nem is kell több 🤍

Sokan tudjátok, hogy idén nem találkozhatunk személyesen karácsonyi vásárokon, viszont 3 hónap kihagyás után nem bírtam ...
10/12/2024

Sokan tudjátok, hogy idén nem találkozhatunk személyesen karácsonyi vásárokon, viszont 3 hónap kihagyás után nem bírtam tovább, és végre készítettem néhány csodás szójagyertyát. Mind más és mégsem tudnék kedvencet választani közülük 🙈 illatosak, sokáig égnek, környezettudatosak, újrahasznosított kerámiákban, porcelánokban valósultak meg. A kék páros már elkelt, de a többire lecsaphattok még, és két ünnep közt már a kezetekben tarthatjátok őket 😘

Cím

Szeged

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Mano-faktúra új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás