05/12/2025
Fantasztikusak voltatok, minden elfogyott a vásáron, 2 SPICE IS NICE illatosítót leszámítva 🥰🥰🥰 hálás vagyok, hogy még mindig keresitek, szeretitek a Mano-faktúra termékeit! Köszönöm!!! 😘
természetes szappanok, kozmetikumok, szójaviasz gyertyák telis-tele szeretettel A szappanok mindennapos használatával tiszta és selymes marad a bőr.
Szeged
Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Mano-faktúra új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.