02/08/2025
Išsipiešusi mažoji ,,Dangaus Patrulė - SKY" išskubėjo į putų šou, bet neilgai trukus grįžo pas mane, kad išpieščiau ir mamytę. Mama sakė ,,lietuviai gal ir keistai į mane pažiūrės, bet ten , kur mes gyvenam (jei gerai pamenu Danijoje), mamoms su vaikais išsipiešti betmen'ais ar tėčiams elzomis, - yra dažnas reiškinys ir nieks net dėmesio nekreipia. Mes tiesiog per šventes labai linksminamės".
Ir aš galvoju...iš tiesų, kaip dažnai dažnam lietuviui trūksta to atsipalaidavimo, vidinio vaiko savyje atradimo - tiesiog pasidžiaugti, tiesiog pasilinksminti, negalvojant ,,ką apie mane pagalvos kiti". Juolab, jei darote linksmus dalykus ir dar dėl savo atžalų - kitų nuomonė niekada neturi turėti reikšmės ir jūsų varžyti! Džiaugtis švente ir dar su savo vaikais - pats didžiausias smagumas. 🥰