01/06/2026
„Čia reikės juoktis be priežasties? 😳“
„Aš nemoku taip atsipalaiduoti…“
„Bus nejauku.“
„Tikrai neveikia.“
Tai dažniausios mintys, kurias išgirstu iš žmonių pirmą kartą atėjusių į juoko jogą. 😅
O po užsiėmimo dažniausiai girdžiu:
✨ „Buvo daug smagiau, nei tikėjausi.“
✨ „Jaučiuosi lengvesnis.“
✨ „Seniai tiek nesijuokiau.“
✨ „Kada kitas kartas?“
Kartais tereikia leisti sau pabandyti. 💛
Ar prisimeni savo pirmą reakciją išgirdus apie juoko jogą? 👇 Parašyk komentaruose! ❤️