10/12/2025
Ieraksts pēc kādas garākas apceres pauzītes... 🙏
Ieraudzīt, cik ļoti kakao auga medicīna ir bijusi atbalstoša manai vecajai es dzīvei, kura cīnījās sasalušā dzīvē un attiecībās. Posmā, kurā centos ar visiem spēkiem saglabāt dzīvu un siltu sirdi. Bija vērtīgi. Vēl vērtīgāk iziet no tā un pateikt, ka varu bez kakao (un tas nenozīm, ka vairs nedzeru, bet nu savādāk ir), varu dzīvot uzticot sevi Dievam, ikdienas kakao mirkli aizstājot ar lūgšanu.
Ir daudz ko dalīties, bet visam savs laiks un telpa. Šī nav ārkārtīgi populāra atziņa no cilvēka, kura reizē piedāvā pārdošanai pašas maltu ceremoniālo kakao, pateikt cilvēkam ziniet mīļie, atcerieties, ka kakao auga medicīna dota mums kā zāles, tā atbalsta depresijas, trauksmes, smagāka dzīves posma laikā palikt jūtīgām,dzīvam savā sirdī. Jums nav jāpadara tā par tusiņu izklaidi, par izdomāto dievu pielūgsmes apļu centru, par savu atkarību biedru, kautkādu izfantazēto prakšu palīgu, vājprāts kas notiek cilvēku prātos izdomājot aizvien jaunus veidus kā nosaukt šo maigā auga dvēseli. Tas nav dots gļēvumam, bet gan iziešanai no gļēvuma, spēcinajumam un drosmei.
Atceries nenoslēpties aiz kakao uz ilgu laiku, jo iespējams atsakoties no antidepresantu en tu uzņēmi jaunu antidepresantu, jā dabīgu, bet tā arī neatrisinot, neizlīdzinot cēloni. 🙏
Viscaur svarīgāk man vienmēr ir bijis nozīmīgi būt godīgai, atklātai un patiesai. Nedomāju, ka vienmēr tas pilnībā ir izdevies, bet tiecība un ticība tam ir bijusi vienmēr.
Šī tēma nav vienā ierakstā ieliekama, jāatbrīvo savā telefonā atmiņa un jāraksta video. Tikmēr, novēlu tev patiesi iedziļināties šajā adventes laikā mierā, klusumā,apcerē un mazāk pirkt visu 🙂
Un ja tomēr vēlies ko nopirkt, uzdāvināt sev tuviem ko tādu, kas nācis no tīras sirds un nodoma, man prieks tevis ir lieliska šokolāde 🍫 🤎 par to vari uzrakstīt man.
Skauju,
Liene
"Gavēnis ir sauciens, ko raida mūsu miesa, kura meklē Dievu; kliedziens, kas atskan no mūsu sirds dziļumiem, no pašām mūsu dzīlēm, kur savā galējā bezspēcībā mēs sastopam savu ievainojamību un niecību, lai mestos Dieva bezgalības bezdibenī." (Anžela Grīns, Gavēnis).