09/03/2026
Hejka,
Ostatnio sporo było o bardzo złych schroniskach w okolicy więc co Wy na to żeby wesprzeć dla odmiany jakieś dobre schronisko? 😊😊😊
Jak co roku (bo to juz w sumie tradycja 🤔) chcieliśmy zorganizować zbiórkę na schronisko dla bezdomnych piesków i kotków w Celestynowie.
Każdy kto dostarczy karmę i wesprze akcje weźmie udział w losowaniu na darmowe sesje u mnie, Macieja oraz Natalki .dziarek
(tatuaż w całości musi byc do wykonaniana jednej sesji i oczywiście osoby zapisane mogą śmiało brać udzial w akcji)
Dodatkowo osobę, która dostarczy największą ilość karmy (w kilogramach) nagrodzimy specjalną nagroda niespodzianką 😊😊😊🤫
Zbiórka wstępnie potrwa do 11 kwietnia.
Zapraszamy wszystkich chętnych z dobrym serduszkiem do wsparcia akcji.
W zeszłym roku udało Wam się dostarczyć nam aż 300 kg karmy do schroniska!!!!!! ❤️❤️❤️
Jak myślicie, uda nam się pobić ten rekord w tym roku?
Oby!!! 😊👌
Jak możecie wesprzeć zbiórkę na schronisko?
Dostaliśmy pewne wytyczne ze schroniska jakimi rzeczami będzie ich najlepiej wesprzeć - szczegóły poniżej:
karma mokra (puszki): dobrej jakości (najlepiej bezzbożowe + wysoka zawartość mięsa)
karma sucha: dobrej jakości (najlepiej bezzbożowa + wysoka zawartość mięsa)
smycze: ok. 2/3 metrowe, przepinane, z dwoma karabińczykami
obroże: na sprzączkę (zapinane jak pasek), skórzane, w przedziale 25-40 cm
środki zabezpieczające na kleszcze: obroże FORESTO (powyżej 8 kg), krople itp.
przysmaki dla psów
Pamiętajcie lepiej kupić mniej dobrego niż dużo najtańszej karmy.
Wielka prośba do wszystkich o udostępnienie tego posta na tablicy oraz w relacji żeby jak najwięcej ludzi mogło zobaczyć ten post i ew. wesprzeć zbiórkę.
Z góry wszystkim dziękujemy!!!