Od 2009 roku zespół terapeutów: fizjoterapeuci, terapeuta integracji sensorycznej, psychologowie, logopedzi, pedagodzy, oligofrenopedagodzy, socjoterapeuta, terapeuta zajęciowy, zajmuje się problematyką rewalidacji oraz wszechstronnego stymulowania rozwoju dzieci i młodzieży. Pracujemy w Centrum Terapii, Rewalidacji i Wspomagania Rozwoju, którego celem jest, jak wynika już z samej jego nazwy, tera
pia, rewalidacja oraz wszechstronne stymulowanie osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi i fizycznymi. Głównym obszarem aktywności Centrum jest praca z dziećmi i młodzieżą, u których zdiagnozowano różnego rodzaju deficyty rozwojowe objawiające się m.in. Poprzez stosowanie całej gamy metod pracy terapeutycznej dążymy do poprawy funkcjonowania naszych podopiecznych, tak, by mogły one coraz lepiej radzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego.