30/03/2026
🔥 Stowarzyszenie Pacjentów z Chorobami Cywilizacyjnymi miało przyjemność wziąć udział w spotkaniu „Warsztaty e-zdrowie”.
🤝 To niezwykle ważna inicjatywa Ministerstwa Zdrowia, która tworzy realną przestrzeń do współpracy, wymiany doświadczeń i wspólnego wypracowywania rozwiązań w obszarze cyfryzacji ochrony zdrowia.
🌱 Temat Centralnej e-Rejestracji (CeR) jest szczególnie istotny z perspektywy pacjentów – zarówno w kontekście usprawnienia procesu umawiania wizyt, jak i porządkowania ścieżki pacjenta w systemie. Cenne było także otwarte podejście do dialogu i wspólnej pracy nad identyfikacją realnych potrzeb, barier i oczekiwań użytkowników.
💬 "Wierzę, że takie inicjatywy mają kluczowe znaczenie dla tworzenia nowoczesnych, dostępnych i przyjaznych usług e-zdrowia, rozwijanych w oparciu o rzeczywiste doświadczenia pacjentów."-stwierdziła po spotkaniu, Małgorzata Godziątkowska-prezeska Stowarzyszenia Pacjentów z Chorobami Cywilizacyjnymi i członkini zarządu PTCA.
Dziękujemy za zaproszenie 💜
Zdrowia